Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak egyesek bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak egyesek bunkó emberrel (férfival, nővel, mindegy) összejönni?

Figyelt kérdés
Én még ismerősként is kerülöm az ilyen emberek társaságát.
2022. jan. 10. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
lehet 4 szemközt egészen más, mint amit a külvilág láthat belőle
2022. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerepet jatszanak. Neha olyan hitelesen, hogy teljesen mas embernek ismeri a kornyezete. Csak egyutteles kozben bukik le, amikor mar nem birja fenntartani az alarcat.
2022. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Úgy hogy jól néznek ki

Számomra az a fura hogy hogyan tud valaki házas emberrel kavarni.


Mèg is vannak ilyenek

2022. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyfokú toleranciával és empátiával.
2022. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4#-es igen ez gyakori, hogy a s..g arc embert csak egy extra mártír visel el
2022. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Valojaban a nagy arcok mögött erzekeny lélek van es a bunkozás stb az csak álca/felszin



A legnagyobb a hangja azoknak akik a legjobban félnek.


Ha le tudsz ásni az ilyenek belsejébe, megkapod a szivuket. Es onnanstol a kezedben vannak..es ekkor vagy visszaélsz vele, mert te viszont

valoban bunko vagy, vagy megszereted egyszeruen.

2022. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled, az ilyen embereknek általában olyan párjuk van, akik folytonos panaszkodással erősítik az éntudatukat. Erre mondják, hogy zsák a foltját. :) Ha nem egy bunkót fognának maguknak, nem tudnák kielégíteni a panaszkodásra irányuló igényüket.
2022. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Én is bunkó vagyok az emberekkel.

Pl: utalom, amikor a boltban megyek es ut kozepen allnak, nem huzodnak, boltban seggembe bujnak penztarnal. Amikor a kasszas ismerossel talalkozik, es beszelgetnek, ahelyett, hogy dolgozna.

Az olyan szuloket, akik nem kepesek megnevelni a gyerekuket, es az neveletlenul ordit,....

35 ev alatt meguntam jopofizni ezekkel.

Es termeszetesen ezekkel semmi kedvem kedvesen beszelni. Elmagyarazni mi az illő. Es nagyon bunkon szolok.

Parom is ilyen.

Nem panaszkodunk egymasnak. Otthon minden tökéletes, kiegeszitjuk egymast.


Nem tudom, mit ertettel a bunkosag alatt, de én is bunko vagyok. Tudok rola, es semmi kedvem ezen valtoztatni. Aki normalis, azzal en is az vagyok

2022. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"Aki normalis, azzal en is az vagyok" - vannak, akik azzal se
2022. jan. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!