Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen a kockahassal pozolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a kockahassal pozolo fiukat / ferfiakat hogy kell elkepzelni?

Figyelt kérdés

Nok velemenye erdekelne, mert en nem nezegetem a ferfiakat, de tobb bioban is lattam, hogy nem erdekel nehany not a kockahas, szoval gondolom sokan pozolhatnak vele.


Ezeket hogy kepzeljem el? Tobbsegeben ilyen vekony, alacsony fiuk / ferfiak, akiken semmi zsir es minimalis izom van, szoval nulla erofeszitessel latszik nekik vagy magas, normal sulyu, kigyurt, alacsony testzsirszazalekuak?


2022. jan. 18. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vékony alkatúként könnyebb megszerezni, de mezomorf pasiknak se lehetetlen. Szerintem a legjobb, ha magas is hozzá.
2022. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle van, az a lényeg, hogy mutogatják, mintha muszáj lenne.
2022. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan féfiak, akik azt hiszik, hogy a kockahas egy személyiségjegy és ha mutogatják attól minden nő benedvesedik. Ha egy nő azt írja, hogy őt nem érdekli a kockahas, akkor ezeket a férfiakat akarja elkerülni. Szóval nem a külsőre vonatkozik a megjegyzés, hanem a mentalitásra.
2022. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Amelyik nő azt írja, hogy nem érdekli a kockahas, az bukik a legjobban az így pózoló férfiakra.
2022. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!