Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ez ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez ennyire?

Figyelt kérdés
Az exem összeköltözött a jelenlegi barátjával. Én szakítottam vele, de már akkor is hezitáltam. Utólag visszagondolva nagyon sok mindent kellett volna másképp csinálnom. Azóta nem beszéltünk, de tudom, hogy lett valakije rövidesen azután, hogy mi szétmentük. Most pedig összeköltöztek, ma mondta a tesója. Nem tudom miért, de úgy érzem mindent elrontottam és már nem tudom visszacsinálni. Nem hittem volna, hogy ilyen hamar továbblép és hogy tényleg komoly a kapcsolatuk. Reménykedtem még abban, hogy szakítanak és majd újra lesz közünk egymáshoz. Felkeressem, elmondjam neki? El fog ez múlni?
2022. jan. 19. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd meg. Ha gondolod írd le egy levélben, amit aztán szimbolikusan elégetsz/széttépsz, ilyesmi. Aztán lépj tovább.
2022. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már késő, inkább vond le a tanulságokat!
2022. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!