Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bízzak magamban és el merjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak magamban és el merjem mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 24 éves lány vagyok és szerelmes lettem egy nálam 10 évvel idősebb nőbe. Nincs párja, eléggé fiús, szerintem hajlik a lányok irányában. Több dolgot is észre vettem az 1 év alatt. (Azóta ismerjük egymást, azóta szeretem).

Mindig vittem neki ajándékot, csokit, apróbb dolgokat. El fogadta. Viszont volt egy veszekedésünk, állítólag ki beszélt engem a hátam mögött viszont Kiderült hogy az nem volt igaz, csak egy irigy ember találta ki, aki szintén az ő munkahelyén dolgozik. Nagyon kiakadt amikor meggyanúsítottam és nagyon bánom is, sajnos hirtelen fejű vagyok. Azóta megint kibékültünk és kapott tőlem egy szívecskés ajándékot is. Biztos vagyok benne hogy tudja hogy szeretem mivel amikor rákérdeztem arra hogy valóban kibeszélte akkor mondtam neki, hogy nem szeretem és ő rá kérdezett arra, hogy :"De hát azért volt valami nem?"

Hülye voltam és azt válaszoltam hogy nem, ő meg azt mondta hogy nem szereti a lányokat, de szerintem csak azért mondta mert azt találtam ki hogy barátnőm van. Az utóbbi időben mondtam neki, hogy szeretnék valamiről beszélni vele, akkor amikor csak ketten leszünk. Biztos vagyok benne, hogy tudja azt akarom elmondani neki, hogy szeretem.

A jelek amikből azt gondolom, hogy ő is így érez ezek :

Azok ellenére hogy piszkálták a munkatársai, akkor is elfogadta tőlem amiket vettem neki.

Mindig elfogadott mindent és írtam neki egy olyan képeslapot születésnapjára amiben az van, hogy a mosolya életet ad nekem.

Amikor a volt exemmel meglátott a városban nem köszönt és mondta, hogy gyűlöli.

Ha a barátaimmal megyünk mindig csak engem néz, rájuk egy pillantást sem vet.

Több apró dolog is van viszont akkor túl hosszú lenne a szövegem.



Persze nem élem magam bele semmibe, viszont sokkal jobb lesz a lelkemnek, hogy ezt az egy éve tartó tehert kiadhatom magamból.



Nektek mi a véleményetek? Köszönöm a válaszokat! Szép estét!


2022. jan. 19. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Na most már nincs párja? Feltetted már korábban is ugyan ezt, én továbbra is azt mondom hogy hagyd békén. Nekem inkább úgy tűnik hogy pátyolgat és szán téged, de már kicsit a terhére vagy ezekkel a dolgokkal. Persze elcseszhetede a barátságodat mert nem tudsz nyugton maradni és tiszta szándékokkal keresni valakit aki vonzódna is hozzád.
2022. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te milyen rossz indulatú vagy kettes :D Bár, lesz ami lesz. Legalább a lelkemnek jobb lesz. És nincs, nincs párja 🤪!
2022. jan. 19. 18:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyes, bocsi
2022. jan. 19. 18:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát igazából el fogod mondani. Akkor viszont mi a bánatnak írtad ki a kérdést? Ja tudom, azért mert pontosan tudod hogy nem happy end lesz a végkimenetel.
2022. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki :) Mi van, ha ő is szeret és egymásra vártok? Ha meg nem szeret, akkor maradtok barátok, ennyi.
2022. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös 😊!
2022. jan. 19. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Te vagy a cigizős? Aki együtt akar cigizni evvel a növel?

Nem unod meg a fax kérdéseket?

2022. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es,nem én vagyok a cigizős 🤣

Amúgy is, ha valami nem érdekel téged, minek válaszolsz rá? 🤣🤣

2022. jan. 19. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen az 5. véleményét osztom.
2022. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10-es! 😊
2022. jan. 19. 19:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!