Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas férfiak ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak ti összejönnétek nálatok még magasabb nővel?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak 180 vagyok, de volt több magasabb nőm is. A legmagasabb 190+ volt.
2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9. Fura mert volt velem egymagas baratnőm, akit idővel mégis zavarta, hogy csak 172 vagyok.


Volt csak aki elvileg titokban szerelmes volt belem majd idővel csak bszni akart, ami végül párszor meg is történt, na az is azt mondja alacsony vagyok neki, holott fél fejjel magasabb vagyok nála. Más nők is nem egyszer felhozták már a magaságomat problémának, olyanok is akiknél nem is próbálkoztam….

2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10


Cuki vagy, köszönöm! Remélem, hamarosan találsz egy 195 cm magas lányt magad mellé! :)

2022. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én imádnám, ha a párom jóval magasabb lenne nálam. :)
2022. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!