Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minimális összezörrenés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimális összezörrenés után előfordulhat,hogy nem fog többé keresni? Vagy most csak ideges?

Figyelt kérdés

Több időt szerettem volna vele tölteni és megkérdeztem ő mit szeretne. Durván stresszes időszak ez most mindkettőnknek és nekem jólesett volna, ha ő ott van, hogy feltöltődjek. Az összeveszés csak annyi volt,hogy ő most nem ér rá, de én úgy éreztem, hogy lekoptat,mert nem adott meg másik időpontot, amikor viszont ráérne. Idegesen reagált ahelyett hogy azt mondta volna, hogy majd ha vége lesz ennek az időszaknak, akkor találkozunk.

Az utolsó üzenetemre már nem reagált csak elolvasta.

Lehet hogy már nem is fog írni soha többé? Egy ilyen baromság miatt? Vagy csak le akar nyugodni? Vagy úgy érezte, hogy megbeszéltük és minden oké? Tehát, hogy nem ér rá, de keres ha igen?


2022. jan. 21. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell neked olyan, aki nem akar mást, csak szabadidőt eltölteni? Azt is csak akkor, ha neki van kedve hozzád.
2022. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nehezen igazodsz ki rajta, kérdezd meg mire gondol! Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, ha nem vagytok képesek megbeszélni a problémákat, megette a fene! Ha a további megkereséseidre se reagál, boldogtalan vagy a kapcsolatban, még mindig van lehetőséged szakítani és számodra megfelelő párt keresni!
2022. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt képzeled, hogy látatlanban valaki itt megmondja neked nemcsak azt, hogy mi jár a másik ember fejében, miért nem válaszol, hanem még azt is, hogy visszatér-e majd hozzád, akkor túl sokban reménykedsz. Még az is lehet, hogy ő sem döntötte még el.


Mindenesetre egy tanulság van az esetből: egy kapcsolatban megsértődni azért, mert a másik ember éppen nem úgy viselkedik, nem úgy reagál, ahogy szeretnénk, az egyik legnagyobb szarvashiba. Ha valaknek akár ideje, akár kedve nincs találkozni, akkor azt egyszerűen tudomásul kell venni. Gondolj bele a férfi helyébe. Jó eséllyel azt gondolhatja, hogy "ennek a nőnek nem mondhatom el őszintén, amit érzek vagy gondolok, mert megharagszik". Ez bizony nem túl vonzó tulajdonság. Senki nem szeret aknamezőn sétálni. Az emberek az olyan kapcsolatokat kedvelik, amelyekben nem állítják őket rendszeresen olyan választás elé, hogy vagy hazudnak, vagy azt kockáztatják, hogy magukra haragítják a másikat.

2022. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!