Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderül a pasasról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a pasasról, hogy nagy gyerek de jó munkája van, otthagynád?

Figyelt kérdés
Határozott, érett, talpraesettnek ismertem meg. Összejöttünk, kiderült, hogy kicsit önbizalomhiányos és nem is olyan talpraesett, és néha gyerekes oldalát mutatja, bár ez aranyos is egyben. Na de akkor is, valahol zavar. A munkájában maximalista, és jól is végzi, felelsősségteles a munkája. Nem tudom, hogy hosszútávon az ilyenekkel hogy lehet együttélni? Nekem férfi kell!
2022. jan. 22. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Jaj istenem!

Feher lovon a herceg...

Mint a mesében

Ébresztőő Te liba

2022. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg más a problémád gyökere.

Olyasmire gondolok, hogy gyerekkorodban anyukád egyedül nevelt, nem volt férfi a háznál, igy mindent neked/nektek kellett megoldani és aki nem hozza ezt a karakán, amazon szintet az puhap*cs.


Ha ennyire zavar és nem tudjátok megoldani, akkor előbb utóbb úgyis vége lesz a kapcsolatnak.

2022. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Azok szokták gyereknek csúfolni a másikat, akik maguk gyerekek. Attól, hogy valaki nem egy megkeseredett f.sz felnőttként, még nem lesz gyerek.
2022. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Felnőtt koromban váltak.
2022. jan. 22. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfőnököm ilyen: a munkát jól végzi, velünk is rendes, de néha olyan, mint egy vásott kölyök, az meg kiborít, ahogy röhög. Szerintem ha nem jön be ez a személyiség típus, ne erőltesd. Legfeljebb barátok lehetnétek.
2022. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt az oldalát mutatta meg amit látni akarnak az emberek, de közben van gyerekes oldala is, mindenkinek, neked is…Nem hiszem, hogy benned is mindig tombol a női oldal 100%-ban…

Ha képes volt megmutatni a gyermeki énjét akkor nem játszik előtted, megmutatja a több oldalát is..amit mondjuk te nem.

Mi az amit szeretnél, nonstop 100%-on lévő férfi machot? Ilyen nem létezik.

Ha már most ellenérzésed van, akkor inkább hagyd, nem hiszem, hogy ő neked való, mivel nem vagy abban a stádiumban ahol ő tart…

igy csak fájdalmat okoztok egymásnak...

ird le magadnak, milyen férfit szeretnél, és elképzelhető, hogy rád is talál ez a tipus...

2022. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés. Nyilván nem mindegy, te milyen személyiség vagy, veled milyen férfi kompatibilis például.


Ahogy az sem mindegy, miben gyerekes. Az szerintem egyáltalán nem baj, ha szereti mondjuk a rajzfilmeket, képregényeket, szuperhősöket, puzzlet, legót. Az viszont baj, ha minden kisebb összetűzéstől toporzékol, esetleg elkezd duzzogni, mint egy 5 éves dackorszakos.

2022. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor válasz magadnak egy erőszakos férfit,aki bántalmazni is fog. Legalább haladsz majd a trendel és nem maradsz le.Sok sikert hozzá.
2022. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hagymám ott.
2022. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!