Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet abból bármi ha külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból bármi ha külsőre nem az esetem, mégis jól esett mikor megérintett?

Figyelt kérdés
Amolyan melegség járt át hirtelen, pedig egyáltalán nem az esetem. A személyisége viszont zavarba hozott.
2022. jan. 25. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Létezik.
2022. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
Kellemes időtöltés, olyan 80%-nyi eséllyel.
2022. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze
2022. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Parom se volt az esetem, sőt nem is bírtam. Aztán megismertem jobban és egyszerűen imádom.

M29

2022. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mostani párom nem volt az esetem. Ráadásul netes randi volt egy két képet láttam, de ott teljesen máshogy nézett ki. Mikor elsőnek megláttam, akkor azt mondtam hogy huha. Viszont a randi olyan jól sikerült hogy a nap végére, ezt teljesen elfelejtettem. Azóta a völegényem, és mindennél jobban szeretem.
2022. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelent a "nem az eseted". Sok ember szerintem ezt rosszul csinálja, hogy kb lista alapján ismerkedik, elhatározza, hogy neki akkor pl az izmos, kék szemű, barna hajú, művészlélek férfiak jönnek be, és aki nem ilyen, az offos.

Közben meg lehet egy totál másmilyen férfi is tudja vonzani. Ilyen esetben érdemes esélyt adni a kapcsolatnak. Ha viszont konkrétan nem vonz külsőre, akkor nem.

2022. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!