Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elengedni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni őt?

Figyelt kérdés

Szóval, előre is köszönöm ha elolvasod, és tudsz normális tanácsot adni.

Egy 19 éves lányról(én) és egy 20 éves fiúról van szó. Több mint 2 évet tudhatunk magunk mögött, nagyon sok szép emlékkel(csomó koncert, buli, majális,sok embert megismertünk egymás által,1 hétig úgymond együtt is laktunk), viszont nagyon viharos volt ez mellett az egész.

Már a kapcsolatunk elején figyelmeztettek az ismerőseim h rohadék tud lenni de nagyon, ezekre én persze ügyet se vetettem, elvakított a fene nagy szerelem. Hát nem hazudtak, sok f@szságot csinált, pl. velem nem találkozott mert "beteg volt", a haverjához meg elment, azt hazudta hogy dolgozik estig, miközben egy haverja szülinapját ünnepelte vhol full beb@szva, és egész éjjel semmit se írt.. ez az első évben volt. Ez idő alatt, nem egyszer láttam meg véletlenül, hogy lányokkal beszélgetett, de szó szerint még csak nem is ismerte őket, erre annyit mondott, ő szeret ismerkedni :)) ezen sokszor összekaptunk. 2020 nyarán állandóan nekem kellett bebicajoznom hozzá, és késő este mennem, akkor még nem engedtek ott aludni. Egyszer se kísért el 1 métert sem.

Még az 1 éves évfordulónkat se ünnepeltük meg, ami persze hosszútávra nézve nem nagy szám, de könyörgöm.

A húga születésnapján borzasztó dolgokat csinált,amit nem részletezek, de lényeg, h ezek után, szakított velem.. azaz, "szünetet kért".. ezek után én hülye meg azt mondtam szinte habozás nélkül h oké, várni fogok. Nagyon nehéz időszak volt ez nekem, mamám csigolyatöréssel kórházba került, aztán elhunyt, még a temetésre se jött el,tatámnak is egy komoly műtéti beavatkozása volt(ő már jól van)..

Jött az újév, ahol végülis egy társaságba kerültünk, és a nagyfiú bevallotta h ő 5-6 csajjal összefeküdt amíg szünet volt, az egyikkel össze is jött majdnem. Méghozzá kb pont akkor mikor a családi dolgok összejöttek nekem. Az eléggé szívén ütött.

21' januárjában rájött h engem szeret és engem akar. Ekkor én szembesítettem a tudattal hogy volt egy csávó akivel smároltam párszor, és jóban lettünk. Erre ő kiakadt mégis mit képzelek ÉN(?!) stb..de úgy voltam vele hogy ha ő háremet tarthatott magának, nekem attól még rá se szabad néznem senkire?! szóval cirkusz értitek

Végül nagynehezen visszatalaltunk egymáshoz, de a következő év..

Nyáron egyszer elment kávézni az exéhez(???) mivel unatkozott. Elb@szta a születésnapomat. Október végén pedig megtörtént az amit tényleg nem gondoltam volna; megvert. Részeg volt, szulinaprol mentünk haza, bekattant és az utcán elkezdett fojtogatni, behúzott 2- nekilökött a kerítésnek..

Hetekig rémálmaim voltak. Ennek ellenére nem szakítottam,azt mondtunk megpróbáljuk megoldani ezt a sz@rt.

Most ő elment dolgozni(vajdaságiak vagyunk, tehát ő most "magyaroknál" van), szünetet kértem. Állandóan azt mondja beleőrül ebbe, annyira sajnálja, bánja, velem akarja leélni az életét, ennyire senkihez nem tud majd soha ragaszkodni... Én is vele szerettem volna, de valahányszor belegondolok, tudom, h nem kellett volna idáig húzni ezt. Szeretem és nem tudom elengedni.

Nagyon sokmindent kihagytam, but that's all in a nutshell. Nagyon jól tudom hogy mit kéne tennem, de nem tudom megtenni. Tanács? Lehet ezen a helyzeten még javítani?



2022. jan. 25. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En csak annyit mondok h keseru elet ele nezel ha ilyen hulye vagy.
2022. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy az az 5-6 lány, végül kiderült hogy kamu, tehát a szemembe hazudott akkor, ezt ő maga vallotta be, és utána is jártam. Ez persze a lényegen nem változtat..
2022. jan. 25. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még addig menekülj, amíg tudsz és amíg még nem késő. Ez nem egy egészséges, “normális” párkapcsolat
2022. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy kamu, vagy ...

az is lehet, hogy beteg vagy és azért láncolod magad egy ilyen férfihoz, vagy kicsi az önbecsülésed, nem tudom.

Pszichológus biztos tudna ezen segíteni.

Remélem. Rossz lehet így élni.


Én is 19 vagyok, engem is vágott már át életem szerelme... De tudtam, hogy mit szabad és mit nem csinálni. Például egy srác után nem vágyódunk miután megvert..

2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és utolsó, nem kamu sajnos, én örülnék a legjobban ha az lenne.

Összeomlani nem fogok mert ismerem magam, tanulásban se romlottam le. De nem tudom hogy mi van velem. Lehet tényleg pszichológus kéne.

2022. jan. 25. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti nők..borzasztó buták vagytok.
2022. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!