Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom,hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom,hogy komolyan gondolja velem? Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzésem van...
2022. jan. 25. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
figyeld a jeleket Pirosszkaaaaa!!!
2022. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Valami részlet?

Ha érdeklődik, kezdeményez, rendszeres randik vannak, nem (csak) szex, akkor nincs miért kételkednek. Nem tisztáztátok, hogy mit szeretnétek? Ér egyenesen rákérdezni, nem kell szégyellősködni.

2022. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem tisztáztuk mit akarunk. Sajnos szex előbb volt, mint kellett volna. Utána randiztunk szex nélkül is. Meg is beszéltünk újabb randikat(lakáson kívül nyilván). De mégis ... amíg nem konkretizáljuk addig teljesen bizonytalan leszek.

Randik előtt vagy után kérdezzem meg? Úgy értem még várjak vagy minél előbb? De mindenképpen személyesen, ugye?

2022. jan. 25. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
“Akarol tsaládot, Elemír, vagy csak bászni szerecc?”
2022. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Én személyesen kérdezném, mert akkor látod az arcát, ha üzenetben, akkor tud gondolkozni a válaszon. Minél előbb, a következő randi alkalmával.
2022. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van egy rossz megérzésed, ez nem sejtet túl sok jót


De kérdezz rá személyesen! Ja és a másik: hosszabb távon ne azt nézd mit mond, hanem a tettekre. Ha nincs összhangban a kettő akkor kb.csak szexre tart

2022. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát babám ugyan így voltam decemberben. Rá kérdeztem este messengeren (tudom személyesen kelett volna de nem voltam a városban) nagyon rosz megerzeseim voltak és hát ki bűnt a szög a zsákból... Remélem neked szerencséd lesz. De majd írj! :)
2022. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha találkozunk, akkor megkérdezem mégis mik a tervei velem. Remélem nincs más nő a képben.

Utolsó sajnálom...én is hányszor estem már pofára. 🤦‍♀️

Olyan nehéz bízni ezek után. Főleg ha még nem mondtunk ki semmit.

2022. jan. 25. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyi!!! :)

Én nem pofára esés el hívom inkább tanul pénznek... Sok sikert ismét! :)

2022. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!