Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak semmi problémájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak semmi problémájuk nincs az életben?

Figyelt kérdés
A Facebookon csak ezt látom: eljegyzés, házasság, gyerekek. Nos nekem ezekből még egyik sincs meg, pedig már 29 éves vagyok, és tele vagyok különböző problémákkal is. Másnak meg ahogy látom, csak annyi a baja, hogy gyereket szüljön, míg én meg beteg is vagyok.
2022. jan. 25. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

De.. van bőven, sőt csak a baj van.

Viszont irigyellek hogy neked csak ilyeneket dob ki a face.

2022. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnincs! Egyszer egy tréningcsoport keretén belül kellett ilyenekről beszélgetnünk, és a tök átlagos csoporttársaimnál sorban jöttek a sztorik: fiatalon elhunyt testvér, alkoholista randalírozó szülő, huszonévesen egyes típusú diabétesz, beteg feleség,

beteg gyerek, sorolhatnám.

2022. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne, még sosem hallottad, láttad, tapasztaltad, hogy a Facebook, Insta csak látszat!? Mindenki csak azt teszi ki, ami szép és csillog, ahhoz már mély depresszió kell, vagy mentális probléma, ahol rosszat látsz.

Nincsenek valódi ismerőseid, akikről tudsz, hogy vannak problémáik? Fogadjunk, hogy van, aki beteg, csalja a párja, nem jön össze a gyerek, kirúgták a munkahelyéről, nyilván nem ezt mutatják...

2022. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
De. Én nyáron raktam ki face-re, hogy házasodtam. Emellett kb meddő vagyok, szóval nem tudom hogyan lesz gyerekem, pedig már szeretnénk. A karrierem sehol nincs, hiába dolgozom és tanulok hosszú évek óta, fogalmam sincs mit akarok kezdeni az életemmel. Csak nyilván ezeket nem rakja ki az ember.
2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a jót, meg a szépet teszi ki a kirakatba (aka internetre). Rengeteget tudnék mesélni, de elég legyen röviden annyi, hogy az általam rendesen irigyelt párok (irigyeltem őket, mert amit social medián láttam, az mesés volt) ma már mind elváltak. Semmi átmenet, mézes-mázas posztok, virágcsokrok, utazások, legjobb férj, család stb. azt egyszer csak válás.


Akinek igazán boldog a kapcsolata, az általában nem érez kényszert, hogy folyton megmutassa.

2022. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
de van, csak arra senki se tudna irigykedni, arról nem lehet beállított menő képet kitenni. Senki sem fog kitenni egy képet a vérző aranyeréről...
2022. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de ki az, aki a problémáit ország-világ elé teregeti? Én se írom tele a facebookot, hogy milyen nyűgöm van éppen. Egyébként az esküvő meg a leginkább ilyen dolog. Pláne most covid időkben. Rengeteg mindent kell utolsó percekben átszerveznünk, mert mindenki is beteg, és le kell mondania. De nyilván nem teregetem ezt ki nyilvánosan.
2022. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Szóval azt mondod, hogy ha valaki talált egy majmot, aki teherbe rakta, akkor semmi problémája nincs... Mikor fogadjuk már el, hogy teherbeejteni valakit meg összeállni valakivel NEM EREDMÉNY önmagában, nem valós siker? Annak a kapcsolatnak hosszútávon kell helytállnia, erőt kell adnia más dolgokhoz az életben, annak a gyereknek meg fel kell nőnie és értékes felnőtté válni. Amíg ez nincs, addig olyan hatalmas teljesítmény ez, hogy még a nyulak is leköröznek.



És ezt minden irigység nélkül mondom úgy, hogy elértem a magánéletemben mindent, amit el akartam érni: van egy társam, akivel összekötöttem az életem. De ez nagyrészt szerencse. Megtalálni a hozzád illő, akár hozzád hasonlóan selejt, csődtömeg embert nem akkora eredmény...



Eredmény az, amiért megdolgozol, nem az, ami történik veled.


A céljaid tudatos, rá irányuló tettekkel való elérése, na az eredmény. Elérni, hogy elégedett legyél a 20. házassági évfordulón is. Elérni, hogy olyat találj, aki nem ver meg és nem baszik félre melletted. Eredmény, hogy a gyereked ügyes és kiegyensúlyozott és szép eredményekkel teljesít az iskolában. Eredmény, hogy csodálatos ember lesz, aki segíteni akar másoknak. Ezek eredmények. Eredmény leadni 20 kilót, lefutni a félmaratont, megszerezni a diplomát vagy a doktori címet, előrelépni a munkahelyeden, sikeresen vezetni a vállalkozásod, sikeresen venni egy csodálatos otthont. Ezek eredmények.


És nem tudjuk, hogy hogy állnak ezek az emberek a karrierjükben, egészségükben, pénzügyileg vagy erkölcsileg... Aki jól áll ezekkel arra lehet biccenteni. A maradék között meg van bőven olyan is, akit személy szerint szánok.

2022. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

"csak annyi a baja, hogy gyereket szüljön"


Ha már védekezni nem tudott, mit csináljon?

2022. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben, hogy mindenki felteszi az eljegyzés, az esküvő, és hasonló képeket, de azt viszont megfigyelted Kérdező, hogy a válási papíírokat-, vagy épp hogy röpköd a tányér otthon néha, azt nem teeszi ki senki?

A lényeg, hogy nem minden olyan cukormázasan jó, mint ahogyan sokan posztolják, és ez nyugtasson meg.

2022. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!