Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiak mikor adnád fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak mikor adnád fel a családod egy nőért?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem téma a dolog. Szimplán érdekel, mert jó pár ilyet láttam már. Mindent feladtak egy új kapcsolatért.


Mit tud egy új kapcsolat, amiért feleséget, 10 éveket és gyereket is hátra hagynátok?


2022. jan. 25. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmikor.
2022. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ezzel elsősorban mindenki magának tartozik. Az utca sarkát sem azért nem nyalogatod, mert bárki megbüntetne, hanem mert undorító.
2022. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
soha
2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt sem tenném meg, nem csak a családom miatt... Van tartásom.
2022. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csakis akkor, mikor az asszony mondja, hogy elég, vége van. Maguktól soha. Láttam rá példát.
2022. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Elválnék, ha nem működne együtt... De az nem jelenti azt, hogy a gyerekeimnek nem maradok ugyanolyan szülője vagy hogy nem lesz semleges/jó kapcsolatunk az exemmel. Jobb mint kitartani és félremenni. Abból utána már tényleg nem lesz jó szülői kapcsolat.


De az ember ilyen döntéseket nem más miatt hoz meg, hanem mert maradni nem szeretne és akkor is így gondolja, ha nincs képben senki más.

2022. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Sokszor semmit extrát, csak megy a farka után, mert gondolkodni azt nem tud.
2022. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Elég szomorú az ilyesmi, de sajnos van elég eset. A rokonságomban is volt egy ilyen nemrég. 10 éveket eldobni azért elég súlyos döntés, de szerintem legtöbbször szexuális jellegű motiváció áll a háttérben vagy otthon állandó a konfliktus és az illető nyugalmat szeretne.
2022. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem erre gondolok. Van olyan ismerősöm, aki 10 éve házas, van 1 gyerek.


Beleszeretett másba és elhagyta a családját. A gyermekkel továbbra is nagyon szépen foglalkozik, de már nem a felesége mellett. Nekünk ő családi jó barát. Amikor megkérdeztem nőként miért? Azt mondta egyszerűen beleszeretett abba a nőbe, nem akarta ezt az egészet, de nem birta elfelejteni.


Azóta eltelt jó pár év és az új nővel villog házasságban él. Ilyennek soha nem láttuk az első házasságban. Kiegyensúlyozott, vidám.

2022. jan. 26. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is ott hagyta az első házasságát. Nem a családját hagyta ott, mert a gyerekeivel ugyanúgy foglalkozik, csak nem volt már boldog, és annyira biztos volt a mi kapcsolatunkban, ami több éve stabil. Ott mind két fél szenvedett egyébként, de a másik félnek is azóta boldog párkapcsolata van.

Van az a pont, amikor lépni kell és ez nem szomorú dolog, hanem pont az, ha valaki becsapja önmagát és színészkedik a külvilág felé, hogy minden tökéletes. Semmi sem fekete vagy fehér és azért mert házasságot kötöttem valakivel nem azt jelenti, hogy akkor így menjen el X év. Az élet hosszú és alakulhat másképp.

2022. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!