Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a blackpillel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a blackpillel?

Figyelt kérdés
Az itteni feministáknak miért fáj egy olyan ideológia, ami leszoktatja a férfiakat a nők utáni vágyakozásról?

#nők #feminizmus #blackpill #Párkapcsolati esélytelenség
2022. jan. 26. 04:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Nekem nem baj, én kimondottan örülök, ha végre békénhagy a fajtád.
2022. jan. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Én feminista vagyok, de hogy őszinte legyek, nem tudom mit jelent ez a kifejezés. Nekem személy szerint nem fáj semmi, én csak szimplán együtt akarok élni a férfiakkal anélkül, hogy minket vagy őket hátrányos megkülönböztetés érne a nemünkből adódóan.

Oszt ennyi.

2022. jan. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Csak te és a kis barátaid hiszik azt, hogy ez nekünk, nőknek fájna. Igazából megváltás lenne a legtöbbünknek. Legalább nem sírna a szátok állandóan, hogy mi vagyunk a hibásak, amiért ti nem tudtok összeszedni egy valahogy kinéző nőt.
2022. jan. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező, linkelnél néhány olyan kérdést innen, ahol láttál olyan hozzászólásokat, amiből az olvasható ki, hogy egyes nőknek "fáj" ez az ideológia (az általad ilyennek tartott hozzászólások számát megemlítve)?


Köszönöm, ha megteszed ezt az állításod alátámasztására, hogy ne feltételezésekből, hanem tényekből indulhassunk ki, amikor válaszolunk a kérdésedre.

2022. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pont leszarják.
2022. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi nem?
2022. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok feminista csak siman no, de az elsovel es a harmassal ertek egyet.
2022. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

"ami leszoktatja a férfiakat a nők utáni vágyakozásról"


Akkor eddig elég sikertelen egy sz.r ideológia.

2022. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj vele, hogy nem leszoktatja az inceleket a nők utáni vágyakozásról, hanem megkeseredetté, gyűlölködővé teszi őket. Az ilyenekből kerülnek ki a gyilkosok, akik ártatlan nők életét oltják ki.
2022. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne a baj? Amíg ezzel foglalkoznak, addig is békén hagyják a nőket..
2022. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!