Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is bejönnek az 'idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is bejönnek az 'idősebb' nők? Mit gondoltok róla? 19F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy jobban bejönnek a nálam idősebb nők, mint a korombeli lányok. Nem rég találkoztam tinderről egy harminc éves nővel csak úgy. Nagyon jól éreztem magam, sokkal jobban lekötött mint bárki más és nagyon jól nézett ki. Nem keresek kapcsolatot vagy semmi komolyat egyébként.
2022. jan. 26. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbàlj ki egy jò milfet. Olyat fogsz tapasztalni amit mèg soha :D
2022. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglepodnel, hogy meg hany korodbeli sracnak. En 38 vagyok, es siman 20-25 evesek jonnek oda hozzam ha elmegyek szorakozni, csak sokmindenkit meg mindig kot a hulye tarsadalmi beidegzodes, hogy kotelezo a ferfinak idosebbnek lennie. Mintha nem lenne mindegy hogy kivel erzed jol magadat.

Amugy nyugodtan csajozz idosebb korosztalybol, mi sem akarunk komolyat, de sok jo dolgot tanulhatsz/elhetsz at.

2022. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A 2-es típusú nők rontják a középkorú nők esélyeit. Azért elég kevés az olyan nő, aki csak szexet akarna. A legtöbb azért hosszú távú kapcsolatban gondolkodik, az pedig veled nem lehetséges.
2022. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
3, van rengeteg nő ,aki csak szexet akar, nem pedig kapcsolatot, kicsit el vagy tévedve szerintem.
2022. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én konkrétan mikor 2 éve tindereztem (akkor voltam 30), képtelen voltam korban hozzámilló huszonéves lányokat találni. Ellenben szexi 40 éves nőkkel simán lehetett dumálgatni, csak én hülye tartottam magam az életkorhoz.


Na a vége az lett, hogy találtam egy 1 évvel idősebb nőt, aki nem volt 100-as, és messze nem is nézett ki olyan jól mint a 40 esek. És persze még ki is kosarazott.


Fogtam a fejem, hogy értelmes, jó egzisztenciájú 40-es hölgyeket meg kb én utasítottam el...

2022. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 30 éves nő még nem milf. De már mondhatjuk, hogy komoly nő. Manapság sok nő 25 évesen is kislány.
2022. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, ti vagytok eltévedve. Azért mert 10-ből egy csak szexet akar, azért nem ez az általános. 40-es nő vagyok, van sok barátnőm, aki folyton ilyenekbe fut bele, hogy azt hiszik a férfiak, hogy azért, mert ő elvált, és van gyereke, ezért már tuti csak azt akarja. Ők is érzi lények.
2022. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok és nem vagy egyedül. Azok a férfiak akik ismerkedni szeretnének velem minimum 50%-a 30 alatti.
2022. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!