Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik gazdag pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik gazdag pasit fogtatok magatoknak! Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért, gazdag pasit szeretnél fogni magadnak?
2022. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít gazdagnak...


Amúgy egyszerűen úgy, hogy az én családom is tehetős és elég jól keresek. Ilyen körökben mozgok. Innen nem nehéz hasonszőrűt választani.

2022. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld a gazdagot...sokak szerint, a havi 700-800 ezer ft. az gazdag, szerintem meg kb. atlag, es egy normál eletszinvonalra elég.


Eleve nem gazdag pasira hajtottam... - De, ha pont egy biztos egzisztenciaval rendelkező férfiba szerettem bele, akkor mit csináljak?


Megjegyzem, én sem minimálbérért dolgozom, viszont tény, hogy sokkal boldogabb tudok lenni egy olyan férfi mellett, aki nem számolgatja a penzt hó végén! Bőven nem gazdag, de elég arra, hogy megeljünk, gázat vegyünk, csaladot alapitsunk

2022. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kombika ***** válasza:
0%
olyat keress aki szeret és akit szeretsz, ne ez legyen a fő szempont, hogy gazdag legyen.
2022. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kombika ***** válasza:
75%
De ha mindenáron "gazdagot" akarsz, akkor legyen tökéletes tested, legyél mindig olyan, mintha épp egy divatmagazin címlapjáról léptől volna le, és adj fel egy hirdetést, de vannak erre szakosodott társkereső oldalak is, ahol kifejezetten gazdag pasik keresnek "tünci csajokat". Ha ehhez van gusztusod, csináld.
2022. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt lettünk jómódúak. Közösen vágtunk bele és építettük fel. Szándékosan sohasem kerestem levadászható gazdagot.
2022. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek tökre elege lett abból, hogy nem jut a kettőre. Most minek viseljen el egy balfék, szerencsétlen hülyeségeit nyomorogva. Ha megteheti ezt úgy is, hogy közben anyagi biztonságban él.

Tök ugyan az, mint mikor a pasik csak a látványt akarják. Ha már csóró, akkor legalább nézzen ki bombán.

2022. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!