Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi sztoriról?

Figyelt kérdés

Megismertem nemrégiben egy férfit. Ő harmincas, én húszas, de csak pár év van köztünk, tökéletes. Nagyon beleszerettem a randijaink során. Szex még nem volt, de hosszú randik, mély beszélgetések, és csók már igen.

A dráma ott kezdődik, hogy a 3. randinkon bevallotta, hogy VAN BARÁTNŐJE. Nincs gyerek, nem házas, de van egy komoly kapcsolata, 9 éve járnak. Olyan szinten lesokkolódtam, hogy egy ideig nem is hittem neki. Azt hittem, ilyen rossz a humora. De igaz volt. Nagyon feszengett, minden baja volt, de nekem is, én iszonyúan csalódott és dühös voltam. Otthagytam, nem bírtam elviselni a jelenlétét. Így a 3. randi eléggé csúnyán ért véget, nem is volt hosszú. Akkor majdnem vége lett az ismerkedésnek.

De aztán belementem, hogy még egyszer találkozzunk, elvileg utoljára. Csak hogy meghallgassam a magyarázkodását. Ezen a 4. találkozón elmondta, hogy nem kicsit kapcsolatfüggő, és nem tudott szakítani a barátnőjével, de már nem szereti, és hogy nem jó a kapcsolatuk. Mondtam menjen pszichológushoz ilyen kapcsolatfüggőséggel, mire azt mondta, hogy már évek óta gondolkodik rajta, hogy menjen, de nincs rá ideje. Hát b+, nagyszerű. És én szívok emiatt.

Mondta, hogy nagyon megfogtam, belém szeretett, és emiatt már szeretne szakítani a barátnőjével, és inkább velem lenni. Van egy utazásuk lefoglalva a 10. évfordulóra, és hogy azt is lemondaná. Gyakorlatilag olyan kapcsolatfüggő, hogy csak arra várt, mondjam, hogy összejövök vele, és akkor szakít. Mert gondolom nem akar két szék közt a pad alá esni, olyan kapcsolatfüggő... Nagyon durva eset.

Otthagytam megint. De a kommunikáció nem szakadt meg. Randi nem volt több, lecsitultunk egyfajta barákozásba, és minden nap chateltünk valamennyit Messengeren. Ő meg elment a barátnőjével a 10. évfordulós utazásra. Amúgy ha csak a Facebookot nézzük, akkor meg nem mondaná senki, hogy rohad a kapcsolatuk. Ott a képeken ők a szerelmes pár, a tökéletes támogató társai egymásnak... Vicc.

Páran mondták nekem, törjem le a kamu idillt, és meséljek a barátnőnek. De ez nekem meg sem fordul a fejemben. Én azt a nőt nem ismerem, és nem is akarom megismerni. Én csak ezt a pasit ismerem, és ennyi.

De amúgy hogy valami pozitívat is mondjak, ez a kis randizós-csókolózós félrelépése, meg hogy elutasítottam őt, jó hatással volt rá. Azóta elment pszichológushoz, és már van időpontja a 2. alkalomra. Meg azt is mondta, hogy az utazásuk során összehangolódtak a barátnőjével, és újra azt érzi, hogy szereti. Ez nekem fura. De mindegy.

Bevallom nekem az is fura, hogy 10 éve együtt vannak, de nem házasok. De nem ítélkezek, mert tudom, ma már sokan direkt nem házasodnak. Csak ilyenkor arra gondolok, nem az-e az oka, hogy a pasi ennyire bizonytalan a kapcsolatában, és ezért nem veszi el. Ha harmonikus szerelemben lennének, akkor valszeg stipistop gyűrűt húzott volna a barátnője ujjára. Szerintem akik 10 év alatt se házasodnak meg, az már igenis jelent valamit, és semmi jót... Biztos van kivétel, ismerek is kivételt, boldogok, harmonikus a kapcsolatuk, de nem házasok. Nekik gyerekük is rég van.


2022. jan. 27. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Tipikusan okyan mint a legtobb nő.Addig nem zárja le amíg nincs biztosan másik.

Amúgy eléggé döntésképtelen ez eléggé férfiatlan.

Érzelmileg meg labilis,egyik nap így ,a másiknap úgy érzi.

Szerintem szakitsd meg a kapcsolatot

F/35

2022. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az a véleményem, hogy ez is csak egy újabb hülye magyarázat egy férfitól, aminek a hátterében valójában csak annyi van, hogy jó neki a biztos háttér, de szeretne kalandozgatni. Nagyon kétlem, hogy ha összejöttél volna vele, akkor kilépett volna a kapcsolatából.
2022. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Ez a férfi sík hülye, ne haragudj. Elmondja, hogy kapcsolatban van és még a rendes nevét is elárulja (legalábbis feltételezem, ha láttad a profilját és a barátnőjét is).

Azt semmiképpen nem javaslom, hogy borítsd a bilit, nem a te dolgod felnyitni más szemét 10 év után, ha magától ne látta eddig, hogy kivel van együtt.

2022. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

És most akkor te jobban tudod, hogy ő mit érez a barátnője iránt, meg a facebook elmond mindent, gyűrű ide vagy oda, ezek után még pszichológushoz is elküldöd?

Valami gyorstalpalón végeztél, hogy pár észrevételből komplett diagnózist végeztél a fazonon?

Ha ilyen szintű paranoiával fogsz hozzá minden pasashoz, az életben nem lesz senkid.

2022. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kapcsolatfüggő... :D

Kamuzik. Ahogy minden másban is.

"De aztán belementem, hogy még egyszer találkozzunk, elvileg utoljára."

Nem kellett volna. Ahogy chatelgetni se lenne nekem gyomron egy ilyen hazug emberrel.

Már kétszer járt pszichológusnál, ezt is csak tőle tudod, ahogy azt is, hogy nem házasok. Hazudik mindenben. Ebben is hazudhat.

Dugópajti kell ennek a gerinctelen féregnek a párja mellé. És te jöttél épp.

2022. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem?

Lapát a pasasnak.Csak egy kangörcsös fazon, akinek a jelleme egyenlő a szarral.

2022. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon is csodálkozom, hogy te mit foglalkozol vele. 3 randi? Ilyenek után a nők még ghostingolnak tőlem pedig nekem nincs tarcsi barátnőm. Téged most vagy nagyon megfogott a srác vagy ennyire ingerszegény az életed, hogy még hónapokkal utána is követed, mit csinál.
2022. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét kérdés? Bepróbálkozott nálad egy dugásra, vagy akár többre… semmi több. Kuka !
2022. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén szólva ingatag és bizonytalan. Nem kell ez neked szerintem. Menekülj.
2022. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy ilyen embertől jobb távol maradni. Én tiltanám mindehol.


Szerintem ez mind kamu. Ill ha nem is kamu mind, akkor meg jellemtelen.

Nem bírom ha valaki kapcsolatfüggő, ha tudja, hogy probléma van, de nem megy el szakemberhez, nem valtoztat.

Élettársa és gyereke van és mellette veled randizgat. V ki tudja még kivel.

Undorító.

Most meg újra szereti?? Basszus ez nem olyan, hogy egyszer van kedvem teát inni egyszer meg nincs.

Szerintem ha lefeküdtetek volna, utána megpattant volna. Ennyi a véleményen.


Én beszámolnék a nőnek, bizonyítékkal együtt. Én is szeretném tudni, ha a párom akivel 10 éve együtt vagyok és gyerekünk is van ilyen. Mert otthagynám.

Nem szép dolog mások életébe beleavatkozni és lehet te leszel a r*banc a végén de kit érdekel?

Nők tartsunk össze.


Az ilyen embereket meg utálom. Én nem akarnék róla többé hallani.

2022. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!