Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak szerintetek a ti női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek a ti női verziótoknak nehezebb vagy könnyebb élete lenne a ti mostani életeteknél?

Figyelt kérdés

Mondjuk lenne egy kívül-belül hozzád hasonlító női változatod. Ugyanazokkal a belső tulajdonságokkal, szokásokkal rendelkezik, mint te. Külsőre is olyasmi megjelenésű, mint te. Tehát ha te vékony vagy ő is vékony lenne, vagy ha neked átlagos arcod van, neki is olyasmi átlagos arca lenne, stb. Nyilván értelmesen értsétek a kérdést, szóval nem azt jelenti, hogyha te szőrös vagy ő is szőrös lenne és hasonló baromságok/szándékos troll értetlenkedések. Szerinted ennek a női verziódnak nehezebb vagy könnyebb élete lenne, mint amilyen életed neked van?


És hogy jobban kapcsolódjon a párkapcsolati topic témájához is, a másik kérdésem, hogy összejönnétek-e vele?


2022. jan. 27. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó élete lenne. Hasonló, de kicsivel könnyebb mint az enyém. Férfiakkal vagyok körülvéve, mellette több művészeti hobbim van, táncolok, fitt vagyok. Sok férfi megkörnyékezne, ha ebben a helyzetben nő lennék
2022. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebb, mert a kopasz nők még annyira sem kapósak, mint a kopasz férfiak.
2022. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Sportos, okos, göndör hajú goth csaj lennék. Szerintem sikeres lennék.
2022. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Csak 1 lányt ismertem, aki ugyan olyan volt mint én (főleg belsőre, ami ritka, de külsőre is).

A hihetetlen elszántsága és kitartása, remek stratégiája ellenére karrier szinten semmit sem ért el (sima érettségivel egyetemi asszisztens), míg nekem szárnyal a vállalkozásom.

Magánéletben Ő hozzáment egy jól kereső életképtelen unalmas idiótához, én viszont nem találok bájos, de ravasz, talpraesett, elszánt lányt.

Szóval az életben pont ott boldogulunk, ahol a másik nem :)

És igen, összejönnék vele :)

31/F

2022. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb ugyanilyen. Én is megtanultam boldogulni annak előnyeivel, hátrányaival, ő is megtanulná nőként jól csinálni a dolgait.
2022. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Vannak ilyen ratyi kalkulátorok, amik megcsinálnak nővé vagy nőként férfivé. Én szúrnám magam meg az összes haverom. xD
2022. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Szanaszét ajnároznának, ha én nő lennék. De mivel férfiként élek így, ezért szóra sem méltatnak.
2022. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
elég elviselhetetlen lenne, de azért megbasznám
2022. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!