Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha szakítottok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szakítottok a barátotokkal mert mégse őt képzelitek el hosszú távon. Akkor utána szükségetek van időre, hogy újra beszéljetek vele? Ő nem problémázott semmin és elfogadja a döntésed. Viszont ha ugyan úgy ír ahogy eddig az baj?

Figyelt kérdés

Nem szivecskés üzenetekre gondolok, csak normálisan mint egy olyan személynek aki fontos számára.

Volt pár ilyen és nem nagyon értem. Sose volt veszekedés és semmi. Ráadásul ha a lány szakít velem, akkor miért kell neki idő? Feldolgozza, hogy szakított? Ha a másik fél nem kezd el hisztériázni rajta, akkor pont, hogy nyugalomnak kéne lenni és vidámságnak, hogy elfogadta a döntését.

Nem tudom. Aki igen, az elmagyarázná?



2022. jan. 28. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Attól, hogy szakított még nem biztos, hogy könnyen hozta meg a döntést.

Igazából én exekkel nem is beszélek, max ha az utcán véletlen őszefutunk.

N29

2022. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Azért szakított mert nem akarta hogy az élete része legyél. Ezek után baromi kellemetlen, hogy irogatsz neki.
2022. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Erről nincs szó. ^^

És nem írok neki. Ha ő kezdeményez akkor nyilván válaszolok meg stb.

De azt hinném, hogy csak nekem fájt és így nekem kell idő. De lehet tényleg nem volt könnyű neki se. :)

2022. jan. 28. 16:50
 4/6 anonim válasza:
Az én exem hónapokig írt szakítás után, holott ő szakított, ő nehezen hozta meg a döntését, végig sírt, míg elmondta, hogy így döntött, szerintem most nálatok is ugyanez a helyzet.
2022. jan. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehát akkor nem is akart szakítani nem? Érdekes. :/
2022. jan. 31. 09:53
 6/6 anonim válasza:

Nem akart, de sajnos egy kapcsolathoz nem elég, ha az érzések megvannak, más elképzeléseink voltak arról, hogy a jövőben hogyan látjuk az életet, ez pedig sok veszekedést szült.

Nem tudom nálatok mi váltotta ki a szakítást, gyanítom nem csak az érzések.:/

2022. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!