Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha főként csak az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha főként csak az idősebb ferfiaktól (50-55-60)kapok bókokat akkor csúnyának számítok?

Figyelt kérdés

31 vagyok, egy kis üzletben dolgozom és néha bókolnak a vásárlók, de csak az említett koroszosztály.

Nincs önbizalmam, sosem volt, sosem tartottam magam szépnek, de a ökör olyan helyen dolgoztam ahol sok férfi is volt, azért tetszettem párnak.

Na meg intro is vagyok, és minden bizonnyal ez látszik is kívülről.


2022. jan. 28. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak az a korosztály az, akik "bókolósak".

Sőt szerintem még pont hogy az idősebb férfiak szoktak jóval kritikusabbak lenni a valóságban a nők külsejével kapcsolatban, szóval valószínű jól nézel ki.

2022. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudjuk, hogy csúnyának számítasz-e, mivel nem tudjuk ki vagy!


De az, hogy főként idősebb férfiaktól kapsz bókokat, az azért van mert a fiataloknál már nem szokás annyira!

2022. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hasonló lehet mint amit az első írt 33 éves vagyok, fel se merülne bennem bókolni bárkinek egy boltban, bárhogy is néz ki.
2022. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Azért ők bókolnak, mert ők még tudnak! Legalábbis mernek, korábbi korosztályoknál a bugyiban turkálás az udvarlás. Esetleg azt várják, hogy te kezdeményezz, kisboltban a cserfes eladólányok nagyon népszerűek, te nyilván nem vagy az, így nem mernek közeledni.
2022. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
őket még nem jelentgették fel annak idején szexuális zaklatásért, ha megdicsértek egy eladónőt
2022. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Az idősebb férfiaknak más a viselkedéskultúrájuk, mint a fiatalabbaknak. Sokkal tisztelet tudóbb az intelligens réteg és finomabb a szókészlete.


Nekem megmelengeti a lelkem, amikor “csókolom, kisasszony”-t mondanak. :D

2022. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Az 5-ös írta meg az igazságot!


Nem tudom mit szólna hozzá a kérdező, vagy bármelyik eladó lány ha én aki vele egy korosztályú (34) férfi vagyok, nekiállnék bókolni?


Vagy zaklatásnak venné, vagy utána egész nap rajtam röhögnének a kolléganőikkel.

2022. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném amúgy, hogy egy bókért bárkit is feljelentettek volna valaha is.
2022. jan. 28. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Nyuszicsibe, az 50-70 éves korosztály MINDENKINEK bókol aki alatt punci van. Ebből ne szűrj le semmit.

És igen, ennyire nyomorék gusztustalanok.

2022. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9es Na igen, pont azért írtam korábban a kérdést, erre gondolok én is.

Bár abban is lehet vmi, hogy a fiatalabbaknal valóban nem divat.

2022. jan. 28. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!