Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ez miatt rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom de hiányolom, hogy se születésnapra, se karácsony semmilyen alkalomra nem kaptam tőle még soha semmit.

Nem vágyom nagy dolgokra de esetleg egy szál virág, vagy egy 200ft-os csoki jólesne ilyenkor.


Én mindig meglepem valamivel, mert tudom jó érzés neki, meg tudom nekem is az lenne ha engem lepnének meg.


Szerintetek jogos, hogy ezek nekem hiányoznak?



2022. jan. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy jogos!

Ez is hozzá tartozik a törődéshez!

2022. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? Mert ha viszonylag friss (pár hetes-hónapos) kapcsolatról van szó, akkor talán belefér, persze akkor is kicsit furi. Nem tudom, milyen anyagi helyzetben lehet a srác, de egyébként megértelek, egy apró figyelmesség is sokat tud jelenteni a másiknak.


Ha hosszabb ideje vagytok együtt, akkor már tényleg fura.


Kérdezted őt erről amúgy?

2022. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt.


Mondtam neki, hogy jól esne ha kapnék valamit tőle. Nincs rossz anyagi helyzetbe. Na meg tényleg nem azt várom el, hogy drága ajandékokat kapjak csak néha egy párszáz forintos bármit.


Teljesen tanácstalan vagyok, szeretem őt de úgy érzem ő nem szeret úgy mint ahogy hiszem.

2022. jan. 29. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogos. Én nem vagyok nagy ajándékozós, meg dátum megjegyzős, de azért valami kis dologgal mindig igyekszem meglepni a párom ilyen alkalmakkor.
2022. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!