Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír mindig magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír mindig magáról a haverom a közös messenger csoportban?

Figyelt kérdés

Van egy közös messenger csoport ahol 4-en vagyunk.

De az egyik srác mindig minderől beszámol. Vagy ha valami közös program van mindig felteszi a napjába. Volt ma kondiban. Nagyon látszik, hogy fejlődött. Volt focizni és nagyon jól teljesített. Ha vannak egyezései társkeresőn azokat mindig bemásolja meg amiket ír a lányoknak. És általában sok van. Meg ha szexel utána hátulról lefotozza a csajt bugyiban mikor az már öltözik. Így dicsekvésnek mondanám.

Illetve még azt is szokta mondani, hogy megcélozza, hogy minél több nőt dugjon meg és akkor szám szerint írja hol tart.

Felvetettem már másnak is ezt, azt mondták lelki sérült.

Mivel én nem használom az okostelefonokat csak PC-n a böngészőből így tőlem amúgy is távol áll ez az egész.

Régen nem ilyen volt mert ezer éve ismerem, nem az hogy neheztelek rá, mert én tényleg csak reggel, aztán meló után, majd este megnézem a közösségi oldalakat. Pusztán csak érdekel, hogy mi jó ebben a dologban.

Meg nem szokott úgy kérdezni, hogy mi újság? hogy megy a munka stb?


2022. jan. 29. 21:12
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mert extrovertàlt, és jó eséllyel nincs benne semmi szégyenérzet.
2022. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez de gáz
2022. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából magányos, és társaságot keres, embereket, akik meghallgatják. Önző is, ha csak magáról ír és nem érdeklődik.
2022. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wzz ***** válasza:
100%
beszartam
2022. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!