Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy emiatt elkezdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt elkezdett érdekelni a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régi barátom. Sokszor észrevettem rajta, hogy bejövök neki de nem érdekelt különösebben. Sok tekintetben alattam áll úgymond. A lány nemrég szakított így visszajött a baráti társaságunkba. Mivel nagyon kivolt így kicsit àpolgattam a lelkét, és sok időt töltöttünk kettesben. Én komolyat még mindig nem akartam tőle de jò volt hogy mennyire rám állt.

Ezt a lány régi pasija nem nézte jó szemmel, és belém állt úgymond. Nem volt verekedés csak beszólt egy szórakozóhelyen és nagyon felhúzott. Nem tudtam neki visszaszòlni semmi érdemlegeset. Napokig forrtam is a dühtől. De mivel a lány velem van így gondoltam én nyertem. Azóta jobban rákapcsoltam hogy magamba bolondítsam. Le is feküdtünk többször. De ez nálam tényleg arról szól, hogy annak a bunkónak fájjon kicsit. A csajt amúgy nem is kívánom sokszor. De emberileg tényleg jòkat beszépgetünk. Ilyen alapokkal lehet kapcsolatot építeni?


2022. jan. 30. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy remélem szegény lány egyszer talál majd magának egy normális férfit, nem csak ilyen bohócokat!
2022. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lány kezdett el érdekelni, hanem az átlagosnál több adrenalint termel a szervezeted a szegregátumi kakasviadal miatt.
2022. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján szerintem téged az egód rángat, az exénél bekapcsolt a birtoklási program, a lány meg ahelyett, hogy hagyna magának időt, és feldolgozná a szakítást, olyannál keresett vigaszt, aki a barátjának tartja magát, de közben magasról tesz az érzéseire, és gyakorlatilag eszközként használja őt és a vele való szexet egy másik férfival való "küzdelemben".
2022. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mièrt baj az, hogy nálam keresett vigaszt? Nagyon jò partner vagyok. Az ágyban is, meg emberként is. Jòl jár azzal hogy velem lehet kicsit.

Ő meg a szürke kisegér kategória. Szegény anyagi körülmények közül jön, és külsőre is csak egy gyemge közepes. A vègén úgysem tudja meg hogy nekem csak azért kellett, hogy az exének törlesszek. Lesz pár jó élménye

2022. jan. 30. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll 😂
2022. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden vagyok csak troll nem
2022. jan. 30. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, akkor csak egy egoista f*szparaszt 😂
2022. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
passzold nekem ezt a haluzott kisegeret.
2022. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!