Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova forduljon a párom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova forduljon a párom ha nem tudja mit lépjen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán tudja mit akar az életével kezdeni. Ehhez még hozzájon hogy nem lát az egyik szemére és a másik sem igazán jó így jogsija sem lehet,ezért nem egyszerű munkát választani.

A cipekedes nem jó a szemének, mert tiltott, de ugyanakkor a monitor nézés is több órán át. Ma meg ugye főleg ha ésszel akar az ember pénzt keresni az számítógéphez kötött ..



Mindig is a szülei " mondták" mi legyen.


Mikor főiskolára járt szülei azt szajkózták tanulj az eszeddel keresd a pénzt. Majd miután elvégezte akkor meg azt h miért akarsz másnak dolgozni mikor itt a 2 üzletünk és inkább neked mintsem egy idegennek adok pénzt és magadnak csinálod.


Így ott ragadt 4éve lassan, semmi gyakorlati tapasztalata nincs amit tanult. Művészi tehetsége kézügyessége nincs.


Ellátja magát, önálló..34éves férfi


2022. febr. 1. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán akar mást csinálni? Pár év múlva gondolom a szülei nyugdíjba mennek, akkor át tudja venni a vállalkozást.

Nincs olyan szakember, aki helyette el tudja dönteni, hogy mit kezdjen magával. Pszichológushoz elmehet, ha úgy érzi, hogy egészségtelen a szüleivel a kapcsolata, ő ennek rendezésében tud segíteni.

2022. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember minden, csak nem önálló. 34 évesen vergődik, hogy mi lesz, ha nagy lesz. Miközben 14 évesen el kell döntenie egy kamasznak, hogy merre indul felvételizni.

Mit tanult? Gondolom, valami olyat, amiben nem akadályozza a látása (hiánya). Miért nem azt próbálja?

A vállalkozást mennyire viszi ügyesen? Egy dolog, hogy megörökli egyszer, de lehet, hogy fél éven belül csődbe viszi. De ha éli az egészet, szereti, jól is viszi, akkor probléma megoldva. Ez egy jelentős info, ami kimaradt a kérdésből.

Azt tudjuk, hogy mit nem tud. De ezzel mit kezdjünk? Arra kéne koncentrálni, hogy miben jó. De erről nem írtál semmit.

2022. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő nem viszi. Eladó és kipakolja az érkezett árúkat.
2022. febr. 1. 18:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen exem. Nekem nagyon rossz tapasztalatom van ezzel a típussal, aki ennyi idősen is csak tengleng. Az életben nem fogja semmire vinni.

Exem is ilyen: az lett a vége, hogy gyakorlatilag az én fizetésemből éltünk. Neki hol akadt valami alkalmi munka, de inkább hol nem. Mindig várta, hogy jön az ihlet, és elkezd vállalkozni. Semmilyen munka nem volt elég jó. Túl sokat képzelt magáról.

A kapcsolatunk se haladt, ugyanígy csak várt. Kiderült, hogy engem se tartott elég jónak.

Életem legjobb döntése volt, hogy szakítottam. Csak visszahúzott volna.


Gondolj bele: eddig a szüleitől várt megoldást, most tőled. Csak a kifogások, hogy mit miért nem tud csinálni. Valójában nem is akar csinálni semmit. Sok tartós beteg ilyen, pajzsként tartja fel a hátrányait.

Az a kérdés, hogy te mit szeretnél? Családot alapítani például öngyilkosság lenne ilyen emberrel.

2022. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyelveket tanulna, több lehetősége lenne...pl. szállodai recepciósként vagy Turinform irodában is dolgozhatna (ugyan a szállodákban ma már számítógépen rögzítik a foglalásokat, de nem napi 8 órán át kell nézni a monitort). A bolti eladó pálya is jó lehet, de nem élelmiszer vagy vasáru üzletben, ahol nehéz dobozokat kell emelgetni, hanem pl. ruházati üzletben. Lehetne fürdőmester gyógyfürdőben...szerintem vannak lehetőségei, de célirányosan képeznie kell magát.
2022. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3: Akkor csődbe fogja vinni. 4 év alatt nincs képben, hogy mi hogy működik.


Eddig mit dolgozott? Azért 34 évesen csak nem ez az egyetlen tapasztalata?


Nehéz kérdés. Szívesen írnék valami biztatót, de szerintem sok jóra ne számíts.

2022. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok; a legjobb gyógymasszőrök a látássérültek közül kerülnek ki.
2022. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Környezetvédelem, munkavédelem, oktatás, kereskedelem, kutyakiképző, mezőgazdaság, állattenyésztés, erdő és vadgazdálkodás, stb. Rengeteg szellemi foglalkozás van.

Legalább arra vegyétek a fáradtságot, hogy elolvassátok a képzési jegyzéket.

Mit szeret csinálni? Mihez ért? Ezekre nehogy válaszolj, nehogy tudjunk segíteni!

2022. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Német középfokú nyelvvizsgája van turisztikai, vendéglátós közgazdász diplomája és egy vagyonőr OKJ.
2022. febr. 1. 21:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem emelhet? Tehát a főiskola a szülei elvarasa volt. Szerintem az lenne a legjobb ha beletanulna az otthoni vállalkozásba. Mégiscsak hazai pálya.
2022. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!