Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan mi a laza kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi a laza kapcsolat?

Figyelt kérdés
Milyen rendszeresen van kommunikáció, találkozás? Nem tudom pontosan mit takar a laza kapcsolat fogalma. Mik a jellemzői?
2022. febr. 5. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előveszitek egymást, amikor kell, de nem számíthattok egymásra.
2022. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor valami tingli tangli lóxarság.
2022. febr. 5. 10:52
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ez a két féltől függ, hogy mit tartanak annak és ők miben egyeznek meg.


Pl régen egyik barátnőm azt mondta laza kapcsolatra vágyik. Összejött a baratjával akivel azóta is (kb 4 éve) együtt vannak. Akkor ez azt jelentette a számára, hogy a másik nem féltékenykedik, nem vonja kérdőre, tudja intézni a dolgait ahogy akarja, nem kell elkéretőznie, de csak egymással vannak, nincs más.

Ebből le lehet szűrni, milyen volt az előző kapcsolata..


Szóval a 2 fél beszélje meg mire vágyik.

2022. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is ertem. Normális kapcsolatbansem féltékenykedem, nem kérek számon, nem kell engedélyt kérni hogy a másik elmehessen valahova. Ez az alap egy normális kapcsolatban is.
2022. febr. 5. 11:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Randizgatnak, de teljesen külön életet élnek. Nem viszik el a másikat családi összejövetelekre, nem számolnak el az idejükkel, épp csak elmesélik amit kedvük tartja.
2022. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eléggé zavaros nekem ez az egész. Nem is értem, miert kell tulbonyolitani, előre meghatározni, előre látatlanban kijelenteni hogy ez csak szexkapcsolat lesz, ez csak laza kapcsolat lesz stb. Régebben nem volt ez, hanem az emberek hagyták hogy alakuljanak a dolgok.
2022. febr. 5. 11:09
 7/16 A kérdező kommentje:
Most meg kb előre el van könyvelve az ember annak hohy csak szexre fog kellene, csak lazára fog kelleni, mintha előre meghatározná valaki latatlanban egy másik ember értékét. Elqrvult a világ.
2022. febr. 5. 11:10
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy újhullámos, divatos kifejezés lett egymás használására. Ne láss bele túl sokat, hiába próbálnak ezzel moralizálni.
2022. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pont hogy csak fogom a fejem, hogy emberek hogy engedik meg bárkinek is, hogy látatlanba beskatulyázza őket, hogy pl te szexre leszel jó stb. Anélkül hogy a másik emberi értékeit, személyiségét megismernék.
2022. febr. 5. 13:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs az emberekben tartás és önbecsülés? Elég szomorú hogy hova jutottak az emberi kapcsolatok.
2022. febr. 5. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!