Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyébként sok srác mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyébként sok srác mért nem veszi észre, hogy csak megvezetik mint a makkos egeret? De fordítva is ugyanez igaz?

Figyelt kérdés
Annyirán nem hiszek ebben a hiszékeny világban. Valahogy, nagyon ritkán ismerik fel egymásban azonosságot! Annyirán észrevettem! De annyirán szakadok, amikor többen is velem együtt pofára ülnek! Az ember tudja, hogy nehezen lehet átlátható, akkor már mindegy nem! Eddig tapasztalataim során csak szakadtam a röhögéstől, mert mindegyik valamilyen vicces világot írt le körülöttem. Mintha be lettem volna narkózva tőlük. Gondolom azt gondolták kretén kredenc kiállítást rendezek.

#Vicc szisztéma
2022. febr. 5. 21:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha látja a másik fél , hogy nem vagy átlátható ki fogja használni az alkalmat! Magyarán a bizonytalanságot. Annyirán leszűrtem, hogy előbb elindítanak magukban egy másfajta lelki világot. Néhányan észrevettem, hogy csak vetítenek a másik felé a tapasztalatok végett!
2022. febr. 5. 21:24
 2/13 A kérdező kommentje:
De most merje mondani azt valaki, hogy nem így van!
2022. febr. 5. 21:25
 3/13 anonim válasza:
Nem így van.
2022. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem így van.
2022. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én az egyiken nagyon röhögtem, mert nagyon nem volt normális. Különben a másik kettőnek is voltak eléggé különös kirohanásaik. Mert azt gondolták mindig összejövetelt terveztem másokkal. De én meg azt mondtam inkább engedek, minthogy olyaná váljak mint ők. Lehet, de ha valakinek párkapcsolata van mintha egy kicsit megkönnyebült lenne. XD Azt észrevettem a nők többsége tényleg nem szereti, ha valami más mutatsz meg nekik. És egyesek annyirán bemesélik maguk, hogy ez így van.
2022. febr. 5. 21:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Sok együttlevőn meg annyit röhögök sokszor, de főleg, amikor Budapesten meglátom felvonuláson a melegeket! Vagy máshol! Nem bírja az ember röhögés nélkül. És akkor ott még tűntetnek! De amúgy nem azért lesz valaki meleg, mert megszállja egy angyal? Vagy mert ferdén látja a valóságot. De nem állok közel hozzájuk! Mert gyermekkoromban is láttam őket. Mondták de édi kisgyerek. Én meg futni kezdtem előlük! De az volt az érdekes, hogy a csaj meg anno képet küldött nekem a középsőjéről és tudtam, hogy beakart tenni. Sok lányhoz azért nem merek közeledni, mert nem látom milyen a belső világa!
2022. febr. 5. 21:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként annyit röhögtem, hogy a másik meg ezért szomorodott el, mert azt hitte, hogy én azzal tartom a kapcsolatot. Lehet be kellett volna állítanom a borítóképűknek már csak szívatásból!
2022. febr. 5. 21:55
 8/13 A kérdező kommentje:
Annyirán nem tud érdekelni, amikor egy nő csak a magamutogató képeit mutatja, de a belsőt meg nem mutatja ki!
2022. febr. 5. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért mutatják a lányok a világukat, hogy a fiúk lássák nem így van. Ha így van akkor nem mindenki látja mi úgy van. Mutathatod, hogy már pedig, úgy van, ha nem úgy van, ahogy van. Én tudom, hogy mikor a fiúk is azt mondják, hogy úgy van, az nem úgy van. ezért mindenki hibás hisz ha úgy lenne ahogy van, akkor nem lenne probléma, hisz minden úgy van. Ezért hát joggal mondhatom, hogy: Nem így van.
2022. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1 Ha valaki nem átlátható nem éppen akkor nehezebb kihasználni? Vagy nem tudom mire gondoltál. Meg mit vetítenek mások felé? Valami hozzá állást, hogy könyebben kihasználjanak másokat?


#5 igen a nők többsége nem szereti, ha megjátszod magad. Ha szeretik, akkor pedig nem veszik észre, hogy kétszínű vagy. Most mit mesélnek be maguknak? Azt, hogy a nők nem szeretik a kétszínű embereket? A másik meg nem mindenki játsza meg magát a nőknél hanem alapból máshogy áll hozzá egy nőhöz. Hiszen a férfiak és a nők eléggé különböznek így más stílusban is viselkedünk velük.


#6 Nem. Nem ezért lesz valaki meleg mert megszállja egy angyal, sem pedig azért mert ferdén látja a világot. Ekkora b@romságot hol olvastál?


Azért nem közeledsz a nőkhöz mert nem látod a lelki világukat? Szerinted ő majd beszélni fog egy ismeretlennel, hogy mit érez legbelül? Ha igen akkor is vagy annyira elvan keseredve, vagy kellően asszertív, hogy megtegye, de még azok is ritkán.


#8 Ha nem érdekel, akkor miért beszélsz róla?

2022. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!