Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek benne, ha "úgy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, ha "úgy kell alakulnia akkor úgyis úgy fog"? Jelen esetben újratalálkozás, két ember összejövetele. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.😥
2022. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Én abban hiszek, hogy ha valamit akarok, akkor tennem kell érte, hogy úgy alakuljon. És ha a másik fél is úgy akarja, ő is tesz érte, akkor úgy fog alakulni. Ha az egyik fél nem akarja, akkor megette a fene.
2022. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem. A “sors” meg az arra való támaszkodás egyfajta felelősség elhárítás.


Nem sikerült, kész. Mindenki éli tovább a tyúksz*ros kis életét a szemétdombon.😂

2022. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elszúrtuk az ismerkedést, el is köszöntünk. De mégis anélkül, hogy keresnénk a másik társaságát, rendszerint egymásba botlunk.
2022. febr. 6. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlgondolni. Ugyanarra van dolgotok és kész.


Amúgy az megvan, hogy azok a toxikos exek is mindent a “sorsszerű (újra)találkozásra” fognak, akik csak úgy loholnak a másik után és majd beleroppannak, hogy megint a térképen legyenek?

2022. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha igen lenne, akkor már rég párkapcsolatban élnék ismét. 39N
2022. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. Ugyan nem párkapcsolati téren, de az én életem most nagyon jól alakul az utóbbi időben. Nyilván kellett az is, hogy tegyek érte és kitartsak, de elismerem, hogy ebben most sok a szerencse is.
2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Én hiszek ebben.
2022. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ragnor ***** válasza:
68%

Az életben nincs eleve elrendelés. A párkapcsolatok se "úgyis" működnek, ez látható a sok válásból is. A fogyasztói társadalom rendszere se tett jót neki, mert a kapcsolatokba is beszivárgott a "ha elromlik, dobd el és vegyél újat" elv. Egy párkapcsolat melós dolog. Folyamatosan dolgoznia kell rajta mindkét félnek, mert sosem kökéletes. Legfontosabb a kommunikáció. Folyamatosan beszélni kell, kommunikálni egymás felé mit éreztek, ha valami baj van, azt is.


A legnagyobb szemétség szépen csendben ülni a bajon, abba a tévhitbe ringatva a másikat, hogy minden rendben, majd mikor már elviselhetetlen, egyszerűen lelépni anélkül, hogy a másik félnek lett volna bármi esélye. És nem. A TELEPÁTIA nem várható el a másik féltől 20+ év után se...

2022. febr. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!