Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderről vélemények? 38N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről vélemények? 38N

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 07:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Sok az idióta, sok a hazug (simán hazudják, hogy ők is tartós kapcsolatot akarnak, csak hogy megfektethessenek).

Nekem bő fél évig tartott, mire találtam egy számomra megfelelő Férfit, 2 és fél éve vagyunk együtt.

35/N

2022. febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Akkor összességében pozitív a véleményed. Mindegy mennyi idő ha sikerül kibányásznom egy életképes faszit. :)
2022. febr. 7. 07:18
 3/41 Noren1989 ***** válasza:
42%

#1-es vàlasza összességében negatív vélemémyről szól, szerintem.


1etlen pozitív+200rossz élmény=pozitív? 😅😂


Férfiként amúgy nem igazàn hasznàlható, főleg, ha nem túlzó az ember reprezentàciója.

2022. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ferfikent jo tapasztalataim vannak, hala egnek. Szerencses vagyok, mert tenyleg elenyeszo kivetelt tekintve csupa normalis, kedves novel sikerult talalkoznom a tinderrol. Mas kerdes, hogy en is ilyen hozzaallast tanusitok.
2022. febr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
2 és fél éve van együtt akire rátalált az oldalon. Gondolom ezért regisztrált. Akkor hogyan lehetne rossz véleménnyel róla?
2022. febr. 7. 07:44
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

Én is ott találtam meg a szerelmemet sok év után, ettől függetlenül nagyon rossz véleményem van róla, és nemcsak nekem.

Az egyedülálló nő ismerőseim is ugyanazt panaszolták, mint én, hogy napokig olyan vállalhatatlan alakokat dob fel, hogy mind megy balra. Pár naponta van 1-2, aki jobbra megy. Sokszor nincs kint a magasság okkal. Ott a képekből találgattuk, hogy eléri-e a 185cm-t. De nemcsak ez a gond. Egyébként viszonylag kevès volt a match, mivel kevés volt a jobbra húzott férfi, ők pedig szinte sosem írtak, vagy ha 1-2 igen, akkor szexet akartak. Hát, nem tudom. Nem ajánlom. Elég gyorsan kiégsz.

2022. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
17%
5# Nem ártott volna nicket váltanod... Ha már hozzászólsz a saját kérdésedhez.
2022. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Noren1989 ***** válasza:
85%
#5 a #3-as hozzàszólàsomra reflektàlt.
2022. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#7 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. febr. 7. 08:12
 10/41 A kérdező kommentje:

#6 Birka türelmem van, ez nem lehet gond. Ahogy a magasság sem, ugyanis 150cm vagyok :D

Pont ettől félek, hogy csak a mamahoteles szexelni akarók vannak fent.

2022. febr. 7. 08:15
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!