Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pártalálásnak könnyű dolognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pártalálásnak könnyű dolognak kellene lennie?

Figyelt kérdés

Vannak akik nagyon könnyen ismerkednek és szerintem sosem okoz gondot kapcsolatot találniuk. Számomra ezt teljesen érthetetlen, mert én a másik végleget vagyok. Hiába szeretnék barátnőt meg ismerkedem is úgy érzem kevés vagyok a többi fiúhoz képest.

Őszintén mennyire normális az ha 25 éves vagyok és nem volt barátnőm? Csak néhány "randi" amiből nem lett kapcsolat. Pedig érzelmes vagyok és tudok szeretni másokat.


2022. febr. 7. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma már normális. Kell a magabiztosság, nem csak a kapcsolatokhoz, hanem az életben is. És nem a párkapcsolatok miatt kell, hanem hogy olyan életet tudj élni amilyet elgondolsz és ki tudj állni magadért.


Hogy ezt hogy találja meg az ember, az mindenkinél más, ezért neked is külön rá kell jönnöd és keményen dolgozni érte. Megtalálni az erősségeid és építeni rá, fejleszteni.

2022. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj veled (is), hogy nagyon rágörcsölsz és ez látszik ismerkedésnél.

Ha kicsit elengednéd az egészet, akkor jönne magától is. Sok ilyen ember van, aki annyira kétségbe van esve, hogy ha ellenkező nemű emberrel találkozik, egyből átmegy az egész egy tolakodó ismerkedési próbába.

2022. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!