Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebb annak, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb annak, aki már házasságban él?

Figyelt kérdés
Mikor megnézem egy ismerősöm adatlapját, aki házasságban él, azt gondolom neki mennyivel könnyebb már, hogy az van neki kiírva xy házastársa. Belegondolok hogy a házastársakat már eleve összeköti egy kapocs, gyerekek is vannak, már egészen biztos hogy egy feleség mellől nem lépnek le. Míg én csak egy barátnő vagyok, akit simán ott lehet hagyni, semmilyen következmény nélkül. Az azért nagyobb szó ha valaki valakinek a felesége, nem a barátnője.
2022. febr. 7. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Néztél már te válási statisztikákat?
2022. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Hallottál már róla?
2022. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért ritka, mikor válnak. Főleg ha már gyerek is van.
2022. febr. 7. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Én a sima párkapcsolatomban jobban szeretve vahyok, mint a legtöbb nő házasságban. Az hogy a közösségi médiában szépnek tettetik a házasságot, az egy szép illuzió.
2022. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehetsz, de biztos még nagyon fiatal. Szerintem is komolyabb dolog a házasság, mint az együtt járás, ez egyértelmű na, de nem azért, mert facebookon az a státusz. Illetve hatalmas tévedés, hogy egy házasságból nem lépnek ki az emberek, ha van gyerek, ha nincs. A házasság egy nagyon komoly döntés, de nem végleges. Meg hát manapság a babaváró,csok és társaik miatt az emberek elképesztően meggondolatlanul házasodnak, szóval nem minden az, amit facebookon látsz.
2022. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Haha, biztos igazad van, hogy ritka a válás a gyerekkel, azért nőtt már fel az én osztályom fele is csonka családban :D...
2022. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Te a biztonsagot keresed, ki is emelted h gyerek mellol bem lepnek le. Frissen elcalt nőként mondom, jobban jarsz ha a kapcsolatbol barki barmikor kilephet, mert igy mindig csak addig tart vm ameddig jo es kezdodhet egy uj jó ha a regi vegeter.ellenkezo esetben, ha nehez lelepni, marad az acsarkodas, ordibalas, szurkalodas, megcsalas, stressz.
2022. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

"feleség mellől nem lépnek le"


Tény, de ez nem is azt jelenti, hogy nem járnak el mellőle más nőhöz. Nyilván ez nem mindenkire igaz, de sok embernek vannak oldalági kapcsolatai - férfiaknak, nőknek egyaránt.

2022. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Férj mellől is lelépnek. Mindenki mindenkivel...
2022. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Téged tudod, hogy miért nem vesz el senki? Mert azt hiszed, hogy a házasságtól minden jobb lesz.

Te vagy az a típus, aki évekig várja egy szhar kapcsolatban, hogy kiérdemi végre az eljegyzést.


A házasság nem változtat semmin!

A jó kapcsolatok jók maradnak, a rosszak meg rosszak. Semmi nem fog másnaptól változni, a következő hétfőn ugyanúgy megy tovább az élet, mint az esküvő előtt.

2022. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!