Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 43éves férfinak mit vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43éves férfinak mit vennétek?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó. Fél éve vagyunk együtt.

Ekkora korkülönbséggel nem volt még kapcsolatom így nem tudom mit vehetnék neki valentin napra. Nem kerítünk a napnak nagy feneket, közös mozizás, étterem stb ilyenek lesznek viszont mégis szeretnék valami jelképes dolgot venni.

Ékszereket nem hord csak órát, abból se mindegy milyet és sajnos azt nem engedhetem meg magamnak.

Gondolkodtam Our story könyvön, de nem túl "dedós" az egy 43évesnek?

Sajnos nagyon tanácstalan vagyok és már rendelnem kell ha azt szeretném, érjen ide.

köszönök minden segítséget


-Imádja a Ladákat

-Édességfüggő

-könyvekből csak a keresztapa (minimum 20szor olvasta már)

-Kék szín mániás

-óra mániás

-Évekig kosarazott, imádja a kosaras dolgokat



2022. febr. 8. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, egy még desósabb. :)

[link]


Csak egy ötlet, de ha van neki igazi, biztos van pont olyan ezeknél.

2022. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élményvezetés,egy kék polo egyedi lada képpel felirattal

De vidd el utazni utazgatni szeret 🤭

Évekig kosarazott-nőket?

2022. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Jaj ilyen tatáknak az is elég ha felveszel vmi szexi fehérnemut es le...od

Igénytelen az összes

2022. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És lehet ez a modell megvan neki ..lehet teli a vitrinje retro autok modeljeivel 😉🙃
2022. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!