Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ha a szerelem elmúlik 1-2 év alatt, akkor hogy van az, hogy én már 5 éve vagyok szerelmes egy férfiba (igaz nem viszonozza)? Miért nem múlik már az érzés? Próbálkoztam mindennel, volt ezidő alatt 2 barátom is, de semmi. Mindig csak rá gondolok....

29/n


2022. febr. 9. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne? Milyen a kapcsolatotok?
2022. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

A szerelem 2 ember kölcsönös vonzalma!

Ha csak egyoldalú az nem szerelem! (sokaknak a plátói szerelem is számít, nekem nem)

2022. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az egyoldalú vonzalom szerintem inkább megszállottság!
2022. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Magadban taplálsz vmi illuziot mert nincs ki irant taplalni ez egyfajta kivetítés.


Ahogy a szerelem is az. Az egyénbol ered egyedul. Nem a másik gerjeszti..

2022. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2: Hát nekem ez is szerelem. Én tudom, mit érzek, nem te.
2022. febr. 9. 18:34
 6/10 A kérdező kommentje:

1: Nem tudom megfogalmazni, egyszerűen megfogott. A mosolya, gesztusai, külseje, mindene...

Ha találkozunk flörtölünk és ennyi (ő foglalt).

2022. febr. 9. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretek álmodozni!

Nem ítélt el senki, ne támadj!

2022. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez rendben is van!
2022. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ez a szónak a kémiai értelmében tényleg nem szerelem. Azért mondják, hogy a szerelem pár év után elmúlik, mert a viszonzott szerelem olyan boldogsághormonokat szabadít fel, hogy az ember kb olyan, mintha be lenne drogozva, hosszútávon nem fenntartható állapot. Meg hát ha valakivel kapcsolatban vagy, akkor meg is szokod előbb-utóbb, elmúlik az újdonság varázsa.

Ha nem viszonozza, az teljesen más, nincs meg az a boldog állapot, hiszen nincs minek örülni, és nincs is mire ráunj, mert valójában nem is vagytok kapcsolatban.

Te hívhatod szerelmnek vagy aminek akarod, de ettől még nyilván nem ugyanaz, mint amiről mások beszélnek szerelem címszó alatt, így nem is ugyanúgy fog alakulni.

2022. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"volt ezidő alatt 2 barátom is, de semmi. Mindig csak rá gondolok...."

Hogy érezhették magukat melletted a barátaid?

2022. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!