Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy én csak szexre lennék jó a férfiaknak, míg mások meg feleségnek is tökéletesek a számukra?

Figyelt kérdés
Már szinte az összes pasinak, akivel valaha randiztam, vagy az exeimnek gyerekeik vannak, és házasságban élnek. Még volt egy olyan pasi is, akivel randiztam és már az első randin leakart fektetni, pedig nem is olyan nő vagyok, normálisan öltözködöm is. Aztán most meg megnéztem a profilját, és neki is gyereke van. Az exemnek is van már felesége és gyereke, neki is csak én nem voltam jó. Én meg nem kellek senkinek sem.
2022. febr. 10. 11:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az exem is csak kihasznált, előtte pedig szerelmet hazudott.
2022. febr. 10. 11:43
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Mi lenne, ha nem másokhoz méregetnék magukat az emberek állandóan?

Miből gondolod, hogy attól, hogy valakinek született gyereke, boldog? Illetve, miért releváns az, hogy a volt kapcsolataidból kinek mikor lett házassága/gyereke?


Szerintem inkább koncentrálj a saját boldogságodra, ne a múlttal foglalkozz!

2022. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Én sose másokat elemeztem. Futtasd végig a kapcsolataidat eddig, mit csináltál, hogyan viselkedtél?mennyire hagytad hogy irányitsanak benne? Mit adtál te bele( nem pénz)?

A válaszaidban ott lesz a magyarázat is.

2022. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap esti troll lesz a kérdező szerintem. A tökéletes csaj, aki 28 évesen sem kell senkinek kapcsolatra. Vagy tévedek?
2022. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
0%
Lehet ő akàr a 43éves, veszprémi mucus is...
2022. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mert sem troll nem vagyok, és én nem is írtam ki erről kérdést, és nem 28 éves vagyok. De azért azon elgondolkodtam mit tud más, amit én nem. Én mindenkihez kedves voltam, de azért nem mindenre mondta igent.
2022. febr. 10. 12:03
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Valahonnan nagyon ismerős a kérdés... 🤔🤔🤔
2022. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon csak ilyen gyökerek vannak, hogy nem elég, hogy belém kötnek, de nem is kérdésre válaszolnak?
2022. febr. 10. 12:06
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

6#

A férfiak olyan nő mellett állapodnak meg általában, akiket értékesnek tartanak. Lehet nálad viselkedésbeli probléma van, amit nem veszel észre. Olyan kevés az információ mennyisége, hogy lehetetlen a kérdésedre válaszolni.

2022. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

Most erre ismeretlenül mit lehet mondani? Azt gondolnám hogy egy igen vonzó nő vagy, valami komoly természetbeli hibával. (Pl hisztis, buta, görcsösen ragaszkodó, egós, nagyszájú, depis, stb). De lehet pocsék vagy az ágyban.


Tényleg elemezd végig a kapcsolataidat, es akkor lehet rájössz. Ezt mi nem tudhatjuk, hisz nem ismerünk.

2022. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!