Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Hogyan kellene eljutnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Hogyan kellene eljutnom addig a szintig, hogy a szórakozóhelyen nőket tudjak felszedni, akik eljönnek velem szexelni?

Figyelt kérdés

Az én problémám nem az, hogy nem tudok a nőkkel kapcsolatot kialakítani. Oda merek menni, fel is tudom kelteni egy nőnek az érdeklődését. De ezután valami megszakad.


Ez azért érdekes, mert mindenki azt gondolja, hogy ha a nő jelzi, hogy oké, akkor onnan könnyebb minden. Hát nekem akkor válik nehezebbé a dolog. Nem egyszer előfordult már, hogy a nő jelezte az érdeklődését, én meg egyszerűen nem tudtam mit kezdeni, a helyzettel, és otthagytam.


Igen, jól olvastad. A nő jelezte az érdeklődését, én pedig megijedtem, és elmentem.


Nem tudom, miért van ez.


De szeretnék addig eljutni, hogy szexkapcsolatokat alakítsak ki. De mi lesz akkor, ha a nő "szobára" jönne velem, én meg leblokkolok!? Eddig 2 nővel volt intim kapcsolatom. Az egyikkel lefeküdtem, a másikkal csak petting volt.


Nem tudom, miért ijedek meg akkor, amikor egy nő akar valamit, de ez nagyon kellemetlen. Viszont szeretnék fejlődni.


2022. febr. 10. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akarsz ismeretlenekkel szexelni, csak akarod akarni.
2022. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Elotte puhítsd be napkozben. A szorakozohelyen már csak le kell vadászni
2022. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# Ismerős :)))
2022. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj be valamitől, az majd felold.
2022. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szórakozóhelyen szerintem ismeretség nélkül a legalja réteg fog veled menni.


Az a minimum, hogy beszéltél előtte 2 mondatot a csajjal, hogy tudd, kit viszel haza.

2022. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ott kezdődik, hogy a nő eldönti, hogy ma este szexel valakivel. Aztán ha te kedves vagy vele, érdeklődő, esetleg meghívod egy italra, bókolsz neki, táncoltok, csókolóztok (de nem rohanod le egyből), akkor ha téged talál alkalmasnak, akkor ha rákérdezel, felmegy hozzád. De ha meg sem fordult a fejében a szex, akkor tehetsz akármit, maximum csók lesz belőle. Vagy az sem.
2022. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!