Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiatalabb, házas nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatalabb, házas nő állandóan néz mostanában, akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk kollégák csak egy légtérben dolgozunk, látásból ismerjük egymást, néha köszönünk.

Amióta megjelent itt azóta "csorgattam/csorgatom" rá a nyálam,mert szép, de elég zárkózottnak néz ki, na meg férjnél van. De akkor miért néz mostanában folyton ha egymás látóterébe kerülünk.


2022. febr. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy férjnél van még nem biztos hogy jó a házassága. Valószínű tetszel neki csak van tartása és nem fog kezdeményezni. Én sem szoktam nyomulni a pasikra, megvárom hogy ők jöjjenek. Ez a hölgy is egy ilyen típusú nő. Próbálj rá finoman és meg látod nyitni fog feléd.
2022. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nagyon is kedves vagy neki, kedvel. De gondold végig. Mi járhat a fejében? Ha mimutatja, félhet attól, hogy házas és hülye p- csanak nézed, pedig lehet egy tök normális nő, aki boldogtalan . A házasság nem mindig egyenlő a boldogsággal.
2022. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te házas vagy, család valami? Mert az is tarthatja félelemben , pedig lehet épp a fejében vagy már .
2022. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a szituban vagyok, csak én vagyok a nő.
2022. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs senkim állandóra. De ez a lány pont olyan barátnőnek, feleségnek való, simán bele tudnék szeretni valószínűleg, ezért nem is próbálkozom nála, minek bonyolítsam az életemet.
2022. febr. 10. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Fura vagy
2022. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2022. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!