Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen szituációban kérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen szituációban kérte meg a párja kezét, vagy lett megkérve?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A konyhában álltam a tűzhely előtt, épp rántotthúst falatoztam állva, mikor a vőlegényem belépett és megkért, hogy üljek le kicsit, akar valamit kérdezni.

Épp karantén volt, minden vendéglő zárva volt, így otthon történt.

2022. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy igluhotel jakuzzijában. Először azt hittem, viccel. A gőzben nem láttam semmit, és a gyűrűről is azt gondoltam oké, jó vicc, elhozta az egyik régi gyűrűm. Csak már mikor az ujjamon volt, akkor láttam hogy nem, ez nem a régi gyűrűm és hogy ez tényleg igaz és nem tréfált. Na, akkor kezdtem nagyon bőgni :D
2022. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nem volt lánykérés. Megbeszéltük, hogy összeházasodunk és ennyi. Egyikünk sem szereti ezeket a csöpögős dolgokat.
2022. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Le lett pontozva az első, de nekem is otthon, semmi extra. Beszéltünk már róla korábban, meg a gyűrű számláját is megtaláltam a földön, szóval nem volt nagy meglepetés. Azért őszintén szólva két fokkal romantikusabb lánykérésnek örültem volna, de mindegy, ez igazából csak addig tűnik nagyon nagy dolgonak, amíg meg nem történik, utána nem ez fog számítani.
2022. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
1-es vagyok: mivel sehova nem lehetett utazni, beülni így igen, maradt a konyha. De volt szép gyűrű, letérdelés, minden. Nekem tökéletes volt, amúgy is negyvenesek vagyunk már, nem tartok igényt rózsaszín lányregényes történetre. Illetve nem ezen fog múlni a házasságunk.
2022. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Az exxel csak megbeszéltük miután terhes lettem.

A mostani barátom pedig, miután az említett ex már a különválasunk után őt is belerángatta a kettőnk közti háborúba, így tudakolta meg tőlem hogy mennyire érdemes ebbe beleszállnia, hogy megkérdezte ha mindennek vége, hozzámegyek e?

(nem miatta válunk)


Igaz kicsit romantikusabban képzeltem el, viszont garantáltan egyedi :D

2022. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem kérték meg a kezem, de a mostani párom már többször is elmondta, hogy egy nap ő meg akarja kérni a kezemet és elvesz. Én is érzem ezt a "megtaláltam" érzést, belőle kiindulva nagyon szép lesz. Eleve amikor bemutatkozott apámnak, meg amikor "udvarolt" is megadta a módját. 🤣🤣🤣
2022. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp kerti partiztunk. A párom jelezte hogy mégsem tud jönni. Előtte apámmal már lebeszélte, hogy szeretné megkérni a kezem.

Van egy kedvenc szerelmes zeneszámom.

Kint főztünk, beszélgettünk, mikor arra lettem figyelmes, hogy ez a szám szól valahol az utca elején. Majd megállt a ház előtt kocsival, amin lufik voltak.

2022. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!