Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak mitől jó a kisugár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mitől jó a kisugárzása?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha karácsonyfaizzókból van a ruhája.

Vagy, ha kellőképpen rádióaktív.

Amúgy nem szükséges egyik tényező sem. Egyszerűen, ha látszik rajta, hogy ad magára, és megpróbál értelmes fejet vágni, akkor már jó lesz a "kisugárzása"... :,D

2022. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van önbizalma. Nem folyton a hibáin kattog. Elfogadja és szefeti magát.Magabiztosan tud megjelenni, és kezelni a helyzeteket.
2022. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha árad belőle a kedvesség, a jókedv és közvetlen, mosolygós. Főleg ha sokat mosolyog :)
2022. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában jobban éreztem magam, holott persze van egy csomó dolog amit nem szeretek magamban és igyekszem változtatni is, de igyekszem odafigyelni, hogy a kisugárzásom jó legyen, tudatosan próbalok a rosszabb napokon is jót "sugározni". Eddig amúgy az emberek visszajelzései (nők, férfiak egyaránt, szóval nem konkrétan párkeresésre ertve hanem általánosságban) pozitívak.


Alapból nyitott vagyok és közvetlen, de sokáig ezt elnyomtam (nem tudatosan, meg ebbe nem is mennék bele mert nem lényeges), kicsit bezárkóztam, stb. Szerencsére sikerült ezt "visszacsinálni" és előhozni az eredeti állapotot ha mondhatom így. Szóval nyitottság, közvetlenség.

Elég laza vagyok, egyszerűen beszélgetek emberekkel. Nézek, olvasok önfejlesztő dolgokat is. Nem mások, hanem önmagam miatt, de társas kapcsolatoknál is hasznos.

Gyakran viccelődök, szeretem apróságokkal feldobni mások napját.

Igyekszem minél többet mosolyogni, persze nyilván olyan szituációkra gondolok ahova odaillik. Morbid pelda de egy haláleseten (ha valaki mesél pl) nyilván nem vigyorgok.

Érdeklődő vagyok.

Kihúzom magam.

Igyekszem magabiztosnak tűnni. Még ha belül ez nem is teljesen van így, de nem mutatom, így egy kicsit el is hiszem, és valahol magát is építi a dolog.


Szóval összességében igykeszem azt közvetítetni, hogy jól erzem magam, vidám vagyok. Hozzá kell tennem, hogy persze van amire igyekszem odafigyelni, de némi kis odafigyelésről van szó, a többi elég természetes. Vagy talán ez egy öngerjesztő folyamat is, mert én is boldogabb leszek.


Nem mondom, hogy erőltess magadra egy szerepet ami nem te vagy, azt sem, hogy az a tökéletes megoldás amit én írok, ezek tényleg csak pár hét tapasztalatai.

De eddig elég sok pozitívat éltem meg.

2022. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!