Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmad unokatestvérrel mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmad unokatestvérrel mennyire lenne problémás egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A támadó kommentek elkerülése érdekében NEM ÁLL FENN ilyen helyzet és nem is fog. Még mindenféle vonzódás előtt kiderült, hogy akivel eddig találkozgattam az harmad unokatestvérem, de még csók sem volt. Ezek után pláne nem lesz, de kíváncsi vagyok, ha egy ilyen távoli rokonnal lenne bármilyen kapcsolat az esetleg egy gyermek esetén mit jelentene? Pl. valami fogyatékosság fent állna e a gyermeknél?
2022. febr. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmi sem biztos. Egyszerűen rokonok esetén a hasonló génállomány miatt nagyobb az esély a beteg utódra. De ezt a google is megmondta volna 1 perc alatt, nem kell itt gyakorin provokálni.
2022. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Semmi többlet-kockázat nem lenne ahhoz képest, mintha vadidegen lenne.

Ezek után pláne nem lesz csók? Ez hülyeség. Ha nem akarsz vele járni, ne járj, de ha akarsz, ez ne tartson vissza.

2022. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem provokációból írtam ki, mert direkt írtam, hogy a támadó kommenteket el akarom kerülni.
2022. febr. 13. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha a családomban lenne ilyen, többé nem mennék összejövetelekre.
2022. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Genetikalilag olyan tavol vagytok mint egy vadidegennel.

Ergo sem genetikai sem erkolcsi sem jogi kovetkezmenye nem lenne.

2022. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Szerintem egyáltalán nem lenne problémás.

Már elsőfokú unokatestvéreknél is csak egy kicsit nagyobb a kockázat idegenekhez képest, legális is a legtöbb országban, itthon is.

Másodfokútól feljebb már nincs is értelme ezzel foglalkozni.

Egyébként pedig én konkrétan egyetlen harmadunokatestvérem sem ismerem. Ha megismerkednénk és házasság lenne belőle, akkor talán kiderülne.

De másodunokatestvérem is van kb 50, közülük szerintem 10-et ismernék fel, ha találkoznánk az utcán. Az viszont biztosan kiderülne.

2022. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya egy ilyen kapcsolatnak. Genetikailag sem, részemről erkölcsileg sem.
2022. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Amerikában a színesbőrűek között nagy vicc, hogy a fehér emberek imádnak rokonokkal b...szni; ugye milyen jó is, ha családban marad, minek társkereséssel bajlódni ha az unokatesód évről évre jobban néz ki.

Úgy tűnik, can benne valami.


Ha TUDOD valakiről hogy családtag, akkor annak rossz ízt kéne hagynia a szádban, nem pedig számolgatni hogy pontosan hány 100%a egyezik a DNSeteknek.

2022. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, tudod ki a családtagod? Apukád, anyukád, testvéred és gyerekeid. Na, ővelük tényleg inkább ne izélgessél. :-)))


A szűkebb rokonság a sógor, unokaöcs/-húg, nagybácsi/-néni, első fokú unokatestvér.

A második fokú unokatestvér távoli rokon.

A harmadik fokúval a legtöbben nem is tartják a rokonságot.

2022. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!