Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy, aki hazasként másba lett szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


10 éve élek házasságban, gyermekem is van. 20- as éveimben házasodtam. Nagyon sokszor felmerült bennem, hogy jóba volt, túl fiatalon házasodtam. De a gyermekeimet imádom. Soha nem csaltam meg a feleségem. 36 éves vagyok.



A munkahelyemen megismertem egy lányt. Csodálatos ember, talán egész életemben ilyen nőre vágytam. Ismerem őt, nem tulajdonsagokkal ruházom fel. Érzem, hogy kedvel engem. Több is lehetne szerintem köztünk. De soha egy lépést nem tett, tudja, hogy házas vagyok. De egyre többet gondolok rá, már csak rá tudok gondolni. Ugyanakkor a kínok kínját élem minden egyes nap. Vivódok magamban, harcolok a lelkemben.


Nem tudom mit kellene tennem.


Van itt olyan, aki beleszeretett hatásaként másba és a 2. embert választotta?


Tapasztalatok érdekelnek nem belém rúgás, épp elég teher van a lelkemben így is.


2022. febr. 14. 12:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ér ennyit az egész? Ha nem a farkaddal gondolkodsz hanem a házasságodban teszel "rendet" az nem lenne jobb? Kizártnak tartom h a párod ne lenne vevő a kommunikációra mondjuk.
2022. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

1


36 éves, szerinted haláláig bírni fogja a párja mellett?

nem!


ha már belezúgott másba, azt jelenti, h. az asszony mellett nem boldog.

nem elfojtania kell, meg főleg nem megcsalni, hanem elválni és mással újrakezdeni, most még abban a korban van, 10 év múlva ez már bajosabb lesz.



itt egy újabb bizonyíték, miért kár erőltetni fiatalon a házasságot.

2022. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
#2 milyen a párkapcsolati múltad?
2022. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

3


nem házasodok meg soha, pont azért, mert látom mennyi a kérdezőhöz hasonló, a válás komplikált és drága.

szabad vagyok, ha már nem vagyok jól egy kapcsolatban, ki tudok lépni, ugyanis a másik féllel szemben is tisztességtelen és méltatlan, ha úgy vagy vele, hogy közben másra vágysz.

tiszta helyzet, nem raboljuk egymás idejét, abban nem hiszek, h. mindenáron együtt kell maradni, ha már nem működik.

2022. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
#4 leghosszabb kapcsolatod?
2022. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem a farkammal gondolkodom. Hidd el, mindent végig gondoltam, mérlegeltem ezerszer. Egy éve érzem azt, hogy ez a lány a lelkitársam. Nem egy kósza fellángolás.


1 évig elnyomtam magamban, pedig minden nap rá gondolok. Alig várom, hogy dolgozni menjek és végre mellettem legyen.


Amikor házasságot kötöttem, akkor a feleségem volt a legjobb választás. Úgy tűnt normálisabb lányt nem fogok találni. Tévedtem.


A gyermekeimet szeretem, imádom, ezért nem bántam meg. De most már eljutottam arra a szintre, hogy fizikai tünetek jelentek meg a kínlódás miatt. Nem tudok esténként aludni már jó ideje, csak folyamatosan jár az agyam, mihez kezdjek most, mi lenne a jó döntés?


Maradni és szenvedni éveken át.

Vagy menni, tudom, látom, hogy a másik nőnek is vannak érzései felem, csak hallgat. De néha akarata ellenére elarulja magát.

2022. febr. 14. 13:01
 7/21 anonim ***** válasza:
20%

Elbaszod az életed. Otthon van a családod,meg a,stabilitás,es te mindent felborítanál egy kedves csanert akirol nem tudsz semmit meg csak nem is nyitott feléd.

Otthon mi a gond?

2022. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Lelki társ, a***d picsája az :D kicsit túlteng benned az ösztrogén
2022. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Ez csak kalandvágy, semmit több. Inkább a házasságodat próbáld feldobni, ne a farkad után menj.
2022. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Minden szerelem elmúlik... a kollegina irant erzett is... emiatt erdemes mindent felrúgni. Csalados ferfikent már kicsit racionálisabban illenék gondolkodni
2022. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!