Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam egy pasira kb.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy pasira kb.1 hete,de nem válaszolt és nem is tiltott le.Ez most jót vagy rosszat jelent?(szokása tiltogatni amúgy bárkit)

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete nem válaszol, szerinted az mit jelent?
2022. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Várjál még szerintem egy 260 napot, hátha válaszol.
2022. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján semmi jót ☹️
2022. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Elovasta amúgy?
2022. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok jót. Ha esetleg nagyon elfoglalt, vagy épp eltört a lába és gipszelik, egy gyors választ akkor is küldött volna, ha érdekled.

Van partnere?

Azért nem tilt le, mert nem utál, illetve sok férfi úgy "raktározza a potenciális parternőket, hogy vész esetére még jó lehet.

2022. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég, hogy lehetsz ilyen naiv? Mégis mit gondolsz, talán annyira szende az a férfi, hogy nincs mersze válaszolni? Ha egy férfi váratlan üzenetet kap egy nőtől és nem válaszol rá egy egész hétig, akkor vagy börtönben ül vagy eszméletlenül fekszik egy kórházban és így nem netezhet, vagy abszolút nem érdekli az adott nő, csak nem akarja nyílt elutasítással megbántani. Én férfiként csak olyanokat szoktam letiltani, aki kimondottan irritál vagy zaklat. Szerintem a férfiak többsége így van ezzel. Bocs, hogy elkeserítettelek, de azt hiszem, jobb, ha a reménykedő álmodozásból leszállsz a földre.
2022. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát semmi jót. Ha érdekelnéd írna azonnal vagy 1 órán belül, ha tényleg nincs net közelben max fél nap múlva.
2022. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elolvasta, de leszar.
2022. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kukázd ki az ilyen pasikat kérdező, ne csinálj ebből dilemmát
2022. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
#9: Mit kukazzon rajta amikor semmi kozuk egymashoz? 😂
2022. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!