Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi így viselkedik? Van értelme egyáltalán várni, vagy engedjem el, mielőtt fájni fog?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy nem kimondott kapcsolat. Hosszabb ismeretség után elkezdődött köztünk valami, randik, beszélgetések, majd megtörtént a szexuális együttlét. Azóta (több mint 1 hónapja) tart közöttünk ez a nem is tudom minek nevezzem kapcsolat.

Szóval a 'hálószoba falain belül' kedves, figyelmes, odaadó, ebéddel, vacsorával, romantikusabbnál romantikusabb meglepetésekkel készülődik (ha van szex, ha nincs). Ha kettesben vagyunk, megállás nélkül csókolgat, szeretget, minden nap beszélünk, érdeklődik felőlem, hogy vagyok, milyen napom volt, stb. Folyton közös programokat szervez, ahol közös baráti társaság is van,Stb. Bulizni, moziba, sétálni járunk, egymásnál alszunk, szóval igazából olyan, mintha együtt lennénk, csak nincs kimondva.

Viszont nagyközönség előtt sokkal távolságtartóbb, ha érzelmekről van szó, ködösít, viccelődik. Szó sem esett arról, hogy komolyan felvállalnánk, hogy járunk, holott mindketten elmondtuk, hogy senki más nincs egymáson kívül.

Ez a viselkedés mit jelent? Én kezdem megszeretni, rengeteget gondolok rá, de nem tudom, merjem-e így megközelíteni a dolgokat, vagy élvezzem, amíg ez tart, vagy engedjem el, mert nem veszi komolyan, ami köztünk van?!

Félek attól, hogy fájni fog, hogy egyszer csak eltűnik. Tudom, hogy ez kimondott párkapcsolatban is benne van a pakliban, csak ez a nem felvállalt bizonytalan, kételyek közti kapcsolat még rosszabb. Nincs semmi kézzel fogható kapaszkodó, sem biztató szavak.. Vagy én látom rosszul? Attól, hogy nincs kimondva, még érezhet valamit? Vagy ez csak egy színjáték? Voltam már szexkapcsolatban, de az a partner semmi körítést nem adott a dolgok köré, max iszogattunk néha, de ennyi.. Vagy csak szimplán egy biztos pont vagyok neki addig, amíg nem jön más?

Ti mit gondoltok? Ha nem akar tőlem semmi komolyat, akkor minek ez a sok érzelmes, romantikus törődés, és ha meg akar, akkor miért nem vállaljuk fel, hogy együtt vagyunk?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 16. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőle.
2022. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg, semmi ciki nincs benne. :) Tisztázzátok le.
2022. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mondd meg neki hogy te szeretnél hivatalosan járni vele. Akkor ő fog valamit reagálni amiből rájössz , hogy mi ez a viselkedés. Most lépd ezt meg mielőtt nagyon beleesnél és kiderül, hogy nem is akar komoly kapcsolatot.
2022. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet a törődéssel vonz magához és a testiségért van veled!
2022. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden szép így kezdődik ,aztán eltelik egy fél év-év és le sem szr majd..
2022. febr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem mer mások előtt felvállalni. Valamiért nem biztos benned vagy magában vagy kettőtökben. Hogy ez változik-e majd kiderül, ahogy az is, neked lesz-e hozzá türelmed és azt jó emberbe ölöd-e, vagy annyira sértőnek érzed, hogy elkezded "megbeszélni", "panaszkodni"... és akkor vagy belátja, hogy igazad van, vagy elmenekül, mert megijed, hogy korlátozod meg irányítod (de sok ilyen férfi van). Ezeket sajnos senki nem tudja előre.
2022. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már most fáj(na), te többet teszel ebbe a kapcsolatba, ha jól értem és nem ugyanazt kapod. Mi az akadálya, hogy nem tőle kérdezed meg? Félsz a válaszától, miszerint ő nem szeret és nem is gondolkozik a továbblépésben, dugni akar, de többet nem tenne bele? Nekem nagyon fájna egy ilyen válasz (akkor is, ha nem ezekkel a szavakkal fogalmazza meg), és nagyon félnék is megkérdezni tőle. Inkább maradnék én is ebben a bizonytalanságban, amiben te, mert így reménykedhetnék.
2022. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő így fűzött be szexkapcsolatra. Mindenki más. Ezért se ártott volna az elején tisztázni.
2022. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha te többet szeretnél, mint szexet, akkor most szakíts vele. Ha szégyell mások előtt az sajnos elég komoly baj, én nem hagynám ezt senkinek.
2022. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!