Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan hogyan képesek rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hogyan képesek rengeteg elutasítás után is párkereséssel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Én pl. 18 éves koromtól 23 éves koromig próbálkoztam, miután az összes elutasítással végződött, felhagytam vele. Öt éve nem foglalkozok a témával. Valakit hogy visz rá a lélek hogy 100 feletti elutasítás után is tovább kínlódjon? Meg mi a jó abban hogy ha véletlenül mégis talál valakit, aki hajlandó leállni vele, abban a tudatban él hogy amúgy senkinek nem kell rajta kívül?
2022. febr. 20. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy csak ideiglenesen kellek neki. Meg olyat is tudok akinek minden napja a megfeleléssel telik, mert ha valamit nem jól csinál egyből vége a kapcsolatnak.
2022. febr. 20. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A többségnek nincs része rengeteg elutasításban. Eleve annál kezdeményez, akit ismer, és kölcsönös a vonzalom.
2022. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
100 embernél csak az kezdeményez, aki nem egy bizonyos valakit akar, hanem akárkit. A legtöbb nő meg nem akar egy akárki lenni.
2022. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szedtél össze 5 év alatt 100 elutasítást? Gondolom mert irgalmatlanul sokat próbálkoztál és főleg neten keresztül. Nem egyszerre kéne 1000 alkalommal próbálkozni, hanem az elutasítások között is lehet szünetet tartani, amíg túllépsz rajta.
2022. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi elutasítás után gondolom leesett hogy valamin változtatni kellene.

(Ez olyan mint ha mindig ugyan azzal a sebességgel próbálnál meg átugrani egy akadályt. Ha nem megy, gyorsabban kell futni, magasabbra kell ugrani).

Mire gondolok? Mivel nem látunk rólad képet, ha túl vékony vagy, egyél kicsit, ha van túlsúly, kondizz. Lehet hogy maradi a frizurád, vagy a hozzáállással van baj.

Ennyi idő után én már segítséget kértem volna (nem itt).

2022. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!