Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jót jelent ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent ha a pasi mindig mélyen a szemembe néz ha lát, Köszönünk egymásnak úgy mosolyog, hogy ragyognak a szemei ha rám néz és vissza fordul utánam? Egy munkahelyen dolgozunk, de nem egy a munka körünk..

Figyelt kérdés

Azt látom rajta,hogy fél a vissza utasítástól pedig biztos nem tenném azt!

Nem az a típus vagyok aki kezdeményez a férfinál.

Mit tehetnék, hogy lássa, hogy nekem is tetszik?


2022. febr. 23. 14:24
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

1.


Azért bambi közelít a vadászhoz, jól van.

Munkahelyen óvatosnak kell lenni ,ez igaz, rossz tapasztalat is lehet ,de a természeti erők erősebbek. Menj közelebb.

2022. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nincs mese: kezdeményezned kell.

A jeleket nem fogja, nem is fogja megérteni.

Hívd el valahova. Vegyél neki egy sütit, vagy kérj valamiben segítséget.

Amúgy ez miért az egyéb kérdésekben van?

2022. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szakácsként dolgozik ott ahol én is, már mondtam neki nagyon finomakat főz, nagyon örült neki,már megérintettem egyszer a karját, és nem húzódott el 🙂azóta történt az, hogy az egyik kollégám köszönt neki,aztán észre vett engem és vagy 4-5 másodpercig nézett engem, 2x is vissza fordította a fejét rám 😍 esküszöm legközelebb meg fogom kérdezni tőle azt, hogy szeretne valamit tőlem vagy csak nézni szeretne? 😂
2022. febr. 24. 22:17
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem így kell csábítani.
2022. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sajnos én ennél jobban nem vagyok bátrabb...
2022. febr. 24. 22:24
 16/24 anonim ***** válasza:

Akkor majd lecsapja a kezedről más, aki bátrabb.

Természetes kiválasztódás.

2022. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor bazsatlan maradsz.
2022. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Itt 1.


Elnézést a stílusomért, még mindig haragszok magamra, hogy nem vettem észre a jeleket, nem rád irányul.


Jól megkörnyékezted, de direktbe ne kérdezz rá, nem stílusos.

Képzeld el magad idősen. Hogy akarsz majd erre visszaemlékezni? Mint én a nőre?


Dolgozz ki egy olyan megközelítést ami nálad belefér és egyértelműen jelzed vele, akkor ő eldönti, hogy mit lép. Na vajon mit?


Nehéz dolog elsőre, tudom.

Rakj ki egy kérdést ismerkedés kategóriában, hogyan csábítanak a nők, mert biztos vannak itt az oldalon csak nem jönnek. Ismerkedés kategóriában tuti ugranak rá mint macska az egérre.

2022. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha szakácsként dolgoztok egy helyen, nem lenne az pont egy alkalmas helyszín arra, hogy teljesen "véletlenül" többször is közel kerülj hozzá, véletlenül érintkezzen a karotok ilyesmi? Kitüntethetnéd a figyelmeddel is, beszélhetnél te hozzá, kifejezetten szólítsd a nevén amikor köszönsz neki, vagy csakúgy, amikor mondasz neki valamit. Mosolyogj rá, érezze, hogy jól esik neked, hogy létezik.
2022. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A "főhős" ma végre bátor lett, és kereste a társaságom, beszélgettünk is végre 😂
2022. márc. 2. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!