Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem mondják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem mondják el mik a szándékaik a közeledéseikkel? (komoly v csak szex)

Figyelt kérdés

Mindenkinek jobb lenne nem húzni az időt ha a felek igényei nem egyeznek.

Második találkozás előtt kérdezzek rá nyíltan? Mik a tapasztalatok? Nincs kimondva, hogy randizunk, de kicsúszott a száján egy olyan körítés amiből levettem, hogy bejövök neki. Kérdés, mennyire... Leteperhetem a kérdéssel, vagy várjak még meg egy talit?


2022. febr. 24. 06:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

Érdekesek ezek a válaszok. Szerintem felesleges egyből az elején rágörcsölni erre, hogy jaj én jó kislány vagyok, várok 3 hónapot, mert akkor vesz csak komolyan, vagy ha ott hagy nem is baj. Ennek legfeljebb szűz lányoknál van értelme.


Nem hiszem hogy bárki is tudná az első pár randin hogy pontosan mit is akar, hisz meg kell egymást ismerni. Ebbe pedig beletartozik a szex is, ha nem is mingyárt az első randin. És ne játszuk a szentet, mi is vágyunk a testiségre. Attól még hogy komoly kapcsolatra vágyunk, nem kell apácának lenni, attól még lehet élvezetes a szex addig is amég semmi nem fix, csak nem kell rágörcsölni, hogy jaj mit gondol rólam. Ha megvan az összhang szellemi téren is, akkor akkor is lehet belőle komoly kapcsolat, ha a második randin összebújtok. Mint ahogy ha amúgy nem vagytok összhangban, akkor várhatsz fél évet is, akkor se lesz komoly.

Ezeket amúgy tapasztalatból írom.


N 37

2022. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem arról beszél itt, hogy “jajj, mit gondol rólam”, és valószínűleg nem is a szexszel van a baj, hanem azzal, hogy a pasi utána lelép, és ez megalázó. Senki nem a szex ellen kampányol, csak nem akarja magàt kihasználva érezni, ha az illető 1-2 alkalom után lelép, mert ugye ezt közlik a legritkábban, mivel abba a többség nem menne bele.

A korrektség hiányzik.

2022. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%

#10, azért neveztem elavultnak, mert ez a gondolkodás nagyrészt abból az időből származik, amikor az egyház olyan mértékben meghatározta az emberek életét, hogy szex nem lehetett a nászéjszakáig és aki élvezni meri, az a pokol legmélyebb bugyraiba jut. Azóta ezen az emberiség túllépett, senki nem néz ferde szemmel a házasság előtt szexelőkre. Így azokat se kell elítélni, akik nem görcsösen keresik a komolyat, hanem tudják élvezni az életet. Nem elvárható emiatt, hogy valaki az első találkozó előtt ki tudja jelenti komolyat és/vagy laza kapcsolatot keres. Lehet komolyat keresne, de az adott illetővel mégis csak a lazáig jut, nem tud szintet lépni, akkor most ő a szemét?

Ettől még persze lehet valakinek komfortos, hogy csak komoly kapcsolat jöhet szóba, de nem elvárhato, hogy a másik fél is rögtön tudja már az elején.

2022. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Ezt előre nem igazán tudni. Még nem is ismeritek egymást.
2022. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
13 ez nagyon szar duma. Azt természetesen nem lehet tudni az ismerkedés elején, hogy működni fog-e a kapcsolat vagy nem. Erre való az ismerkedés. Itt a probléma azokkal van, akiknél soha nem is volt kérdés, hogy csak dugni akar és ezért lehazudja a csillagokat is. Ezek nem meggondolják magukat, eleve eszük ágában sem volt komolyan venni az ismerkedést.
2022. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
31%

Javaslom mondd amit én szoktam:

Kapcsolatot keresek de véletlenül szexelni is szoktam. Kivétel nélkül értik :)

2022. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Dzsoki ***** válasza:
31%
Most,mi a kérdés? Az eredeti szerint,úgy kellene kezdeni,hogy jó a segged,kő kóla? Megyünk szobára? Élőben meg a második randi előtt vagy. Mivel így alakult,a randi végén,kérdezz reá! Sosem tudod meg a választ,ha előtte,nincs kérdés!
2022. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%

Amiért egy nő aszexnek mondja magát ahelyett h megmondaná, velem nem akar dugni :D


Vagy a veled sose dugnék azt jelenti most azonnal tegyél fel az asztalra.


Ti se vagytok különbek

2022. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
Én a szex után mondanám el rögtön, hogy ennyi volt, bocsi. Szépen lassan eltűnni, nem visszaírni, válaszolgatni, hogy most ez meg az, felesleges időpazarlás.
2022. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%

Az nem lehet jó megoldás, hogy kizárólag azzal fekszem le, ahol már az sem tart vissza, ha esetleg nem lesz folytatás?

Így olyan, mintha valaki az együttlétet csak a kapcsolat ellenêben vállalná, nem azért, mert kétségtelenül vágyik rá.

2022. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!