Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdett érezni valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdett érezni valamit irántam a szex partnerem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyunk szex kapcsolatban. Eleinte tényleg olyan tipikus csak szex volt. Elég kimért és távolságtartó volt. De pár hónapja ez megváltozott.Nagyon sokszor átkarol, megcsókol hosszú lassú csókkal is,simogat,fogja a kezem, rám ír igaz nem minden nap. Eddig havonta 1szer találkoztunk most havi 2-3 alkalom. Sokkal intimebb lett minden. A magánéletébe is beavat pl a fiával kaocsolatos dolgokba. Viszont azt mondta hogy még nem akar normális kapcsokatot. Én is ezt mondtam neki.Én kedvelem őt. Mindketten elváltunk. F42 L 26. Mindketten nagy csalódáson vagyunk túl a házasságunk miatt.
2022. márc. 3. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

🙂🙃

Nem működőképesek ezek legtöbb esetben, az az igazság.

2022. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
na itt az ideje lelépni szokás szerint
2022. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Első eddig működik, nincsenek gubancok köztünk.

Második nem igazán értem miért kéne lelépni!?

2022. márc. 4. 01:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te képzeled bele :)
2022. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az más kérdés, hogy kéne a francnak egy majdnem 2x olyan idős, GYEREKES pasi.


Max. szexre, ha jó vad az ágyban, de ennyi.

2022. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ez nem képzelet ezek tények. Régebben csak szex volt, nem volt se csók, se ölelkezve össze bújás semmi ilyesmi,én ritkán keresem ő sűrűbben ír,érdeklődik, eddig meg csak a találkozók miatt beszéltünk szinte. stb... Kifejezetten kimért volt. Ezeket minden esetben ő kezdeményezi.

Utolsó: ne ítélkezz ha nem tudod a teljes sztorit. Ő is elvált 10 évig volt házas. Én is elváltam 8 évig voltam a férjemmel és van nekem is egy 3 éves gyerekem. Ez a pasi fiatalos, lendületes, és vele tudok azonosulni illetve a 40-es elvált pasikkal,mert tapasztaltak. Nekem egy 30-as éveiben járó pasi aki még csak most kezdi építeni az életét nem stabil. Én már nem akarok több gyereket sem, stabil az életem. Ezért találom meg a közös nevezőt a 40-es korosztállyal. Egyébként tényleg vad az ágyban pont mint én. Szex közben is egyre többet csókol, fogja a kezem, szemembe néz és a kedvemben akar járni. Engem az érdekelne, hogy most lehet csak az idő előrehaladtával normális egy szexkapcsolatban, hogy egy picit közelebb kerülünk egymáshoz vagy ezek azért vannak mert elkezdett érezni többet is?

2022. márc. 5. 08:09
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs kizárva hogy többet is el tudna képzelni egy sima szexkapcsolatnál. 43/F.
2022. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
1 évig tartó szex kapcsolat már fura nekem.. A férfinak rég fel kellet volna vállalnia kapcsolatként de szerintem dugott ez mást is .
2022. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

2 nyomorult. De legalább elb.ssza a te életedet is!

Van egyedülálló 42 éves kolonc kölök meg exfeleség nélkül is. De szopassad csak magad! Majd rajössz...

2022. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

30-as pasik csak most kezdik el építeni az életüket. :D

Talán ismerkedjél normális férfiakkal, bár ők lehet nem állnak szóba veled, ha annyi eszed van, hogy 23 évesen felcsináltak.


Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, elsülhet jól is egy ilyen szituáció, de nem ez a gyakori.

2022. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!