Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy a párodba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a párodba?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 18:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
nem,csak hülyeségből vagyok vele együtt......
2022. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hu.. szóval, gyengébbek kedvéért, elmúlhat a szerelem. És már csak ragaszkodás/szeretet van. Akkor a nem-et jelöld.
2022. márc. 4. 18:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez a rózsaszín ködös állapot nincs már rég, inkább egy mélyebb szeretetbe, alakult át. Bár nálam az elején se volt az a már-már megszállottsághoz hasonló állapot, de ettől nem alakultak rosszul a dolgok.
2022. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Normális ember nem szerelmes belé, mert annál nehezebb elszakadni tőle, ha úgy van.
2022. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Az a probléma az ilyen kérdésekkel, hogy ahány ember, annyiféle szerelemfogalom, és nyilván mindenki a saját értelmezése szerint fog válaszolni. Aminek egy jó része nem fog egyezni a te értelmezéseddel.


Én szerelmes vagyok a páromba, de nem az a rózsaszínködös állapot (azon már túljutottunk), hanem egy érett, mély szerelem, odaadás. Amit én nem vagyok hajlandó szeretetnek nevezni, mert gyökeresen különbözik a szülők és barátok iránt érzett szeretettől. Más viszont ezt az érzést szeretetnek nevezi, és csak a rózsaszín ködöt tartja szerelemnek...

2022. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó, azért csak tudja mindenki, hogy megszokásból van-e együtt a párjával, vagy nem. Annyira pontos közvélemény kutatást nem akarok végezni, csak kíváncsi vagyok, nagyjából milyen az arány.
2022. márc. 4. 19:08
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Még friss a kapcsolat, de mással ennyi idő után már nem volt meg ez az érzés, mint vele.
2022. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

"gyökeresen különbözik a szülők és barátok iránt érzett szeretettől. "

Ezzel én is egyetértek,de egyszerűen nem tudom hogyan definiáljam másképpen.

Szerelemhez nem tudom hasonlítani, mert nem olyan nálam. Ez egy sokkal tudatosabb dolog ami most zajlik köztünk, a felépített bizalomra, és kölcsönös egymás iránti felelősség,illetve a közös célok által.

2022. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
És a megszokás rossz? Én imádom a szokásokat, az ismerőst, a kiszámíthatóságot. Nálam ez konkrétan növeli azt, amit én szerelemnek hívok. (Nálam az elején nincs köd.)
2022. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de ha hiányzik az érzés, viszont mégis vele vagy még, akkor az nem szerelem.
2022. márc. 4. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!