Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha valaki Tinderen keresztül ismerkedik 30 éves nőként?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 04:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magánügy.
2022. márc. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi extra
2022. márc. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne, természetes dolog manapság.
2022. márc. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kolléganőm 50 éves, 2 éve vált el. Nemrég nekiállt Tinderezni, már van is új párja.
2022. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hajrá
2022. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő van fent 20-tól 50-ig, nem gondolnám hogy ma már ez gáz volna.
2022. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:

Csinálja csak.


Mondjuk nem várnék túl sok sikert a projekttől.

2022. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A XXI. században ebben nincs semmi extrém. Még én is kipróbáltam, pedig én egy 50-es férfi vagyok. Hogy mennyire jársz sikerrel, az már más kérdés. :) Úgy gondolom, ha nem kifejezetten férjet keresel, akkor jó esélyeid vannak az ismerkedésre.
2022. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki ferjhez is ment a Tinderen megismert pasihoz, azota van egy 3 eves gyerekuk is es koszonik, jol vannak.
2022. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen rendben van. Lehet komolyat akar, az én ismerettségi körömben is jutott házasságig egy ilyen tinderes ismerkedés és most is boldogan együtt vannak. De ha alkalmit keres azzal sincsen a világon semmi gond, miért ne tehetné ?


És lássuk be, hogy annál meg 5000x jobb mintha úgy lenne vele, hogy ő csak élőben akar ismerkedni, de persze ő soha nem fog kezdeményezni és várja a csodát, hogy majd egy boltba véletlenül pont ugyanazt a terméket ragadják meg álmai pasiával ...

2022. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!