Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak,hogyan lesztek szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,hogyan lesztek szerelmesek igy felnott fejjel?

Figyelt kérdés

Valahogy belem csapott ket ev utan az erzes,hogy nagyon elkezdett erdekelni egy ferfi.. vonzodom hozza erosen.

Ugy tudom vegetert par honapja egy hosszu kapcsolata.

Azon gondolkozom ,hogy milyen eselyem van nekem..hogyan tudom felkelteni az erdeklodeset vajon?

Elegge elfoglalt es a szakmájának el tobbnyire.

Idősebb par evvel,de nem tulzottan olyan 5 evvel.

Mit kerestek egy noben?csak a szepseg fog meg ?


2022. márc. 7. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ismeretség ezen szintjén annyit tehetsz, hogy odafigyelsz a külsődre és pont. Ha a külsőd tetszik neki, akkor már lehetőség nyílik az ismerkedésre, onnantól pedig itt senki nem fog tudni neked tanácsot adni.


Van olyan pasi, aki a csivitelő csajokra bukik, van aki a szűkszavúakra, van aki bírja a karakán csajokat, másoknak a szubmisszív nők jönnek be. Azt, hogy mitől esik szerelembe az adott férfi, csak ő tudja, hiába tanácsol bárki bármit.

2022. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok szex.
2022. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha normális és szimpi vagy a szemébe, meg nem csalod meg az úgy jó kezdésnek.
2022. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen meg légy önmagad, annál vnzóbb nincs senkiben, ráadásul minden más csak egy erőltetett, kényszeredett f*s lesz.

Egyébként is felesleges mást mutatni.


Én évekig belevoltam esve a plátóimba, de olyan gykr szinten, hogy nem tudtam önmagam lenni, rá nézni se néha, zavarban voltam.. Kettesben maradtunk és tök kínosan ültünk fél óráig egymás mellett.. :D

És nem voltam már tini.


"Felejthetetlen" élmény volt.. :D

Miután elmúlt a varázs, tudok önmagam lenni vele, mivel nem feszít meg mit gondol rólam, vagyok amilyen vagyok. Érdekes, azóta ő produkál jeleket..

2022. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!