Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, hogy ne legyen túl sok de észrevegye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy srác, akivel nagyon jól kijövünk. Semmelyikünk nem szeretne túl komoly dolgot, nekem 1 hónapja volt egy szakításom, amiről tud is.

Számomra ő nagyon vonzó, és próbálnék kezdeményezni, vagy egyáltalán rákérdezni, hogy benne lenne e, de nem tudom, hogy hogyan tegyem.

Nem akarok hülyének tűnni, de úgy érzem bánnám ha nem kérdeznék rá.

Pár héten belül úgyis külön utakra indulunk, szóval nagy veszteni való nincs, maximum egy élményt szalasztanék el.



2022. márc. 9. 14:59
 1/9 NTBS ***** válasza:
84%
Négyszemközt mond el neki, hogy mit szeretnél. Sok férfi szempillantásokból, nevetésből, hajdobálásból nem ért semmit.
2022. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló nem ismeri a férfiak működést. Ha így teszel, ahogy javasolta, kb. max egy dugásra leszel számára jó. Legyél számára izgalmas, vonzó:) Ezzel tudod magadra felhívni a figyelmét. Ha bejössz neki, lépéseket fog tenni. Ha nem tesz lépéseket, tudomásul kell venni, hogy nem ő a te embered.
2022. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán írj rá dobj fel egy témát ebből tudni fogja, hogy nem semlegesen tekintsz rá.
2022. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont.
2022. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen értem ami mondotok, és igaz, de mi van ha szimplán nem veszi észre?

Nem vagyok nagyon nyomulós, nehogy sok legyen. Már arra is gondoltam, hogy a szakítás miatt nem kezdeményez, nehogy pofátlan legyen, vagy nem tudom.

2022. márc. 9. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyire sűrűn beszéltek, élőbe vagy csak egy platformon? Csak ő kereset téged vagy te is kerested őt?
2022. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok a kollégával.

Már elkezdett egyre többet mosolyogni, és persze a legédesebb mosoly.

És hülye kérdéseket tesz fel, csak, hogy hozzám szóljon.

Azt is megemlíteném, hogy leginkább akkor szól hozzám, ha kettesben vagyunk.

2022. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, kedves utolsó.
2022. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De már elkezdte kimutatni a féltékenységet is, amit én nem bírok 😑

Egyik férfi kollégám beszélgetett velem, és csak oda jött álldogálni, miről beszélgetünk 😂

A másik amit észrevettem, hogy egyik nap mintha kicserélték volna, nem szól hozzám, másnap meg olyan boldog mikor meglát..

2022. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!