Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők vélemény érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők vélemény érdekelne. Mennétek olyan étterembe cukrászdába a parotokkal ahol mini passzos ruhás felszolgáló lanyok vannak neylonharisnyában, vagy abszolut nem számít?

Figyelt kérdés

Ma voltam a bnőmmel.(en is nő vagyok), es rosszul esett ahogy a kiszolgáló miniruhás flegmázva szolgál ki.


Es mivel anno kedvenc helyem volt, csak nem voltunk régen sokszor menni akartam oda a barátommal is.


De így valahogy már nem.


Most én vagyok a nem normális esetleg?



2022. márc. 10. 17:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben elhívnátok a parotokat ilyen helyre?
2022. márc. 10. 17:48
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Most az a baj, hogy kihívóan vannak felöltözve a személyzet tagjai, vagy az, hogy bunkók?
2022. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Én féltékeny típus vagyok, és ezt a párom is tudja.

Én próbálok tenni ellene, de az a helyzet, hogy aki tényleg ilyen típus az tudja, hogy ez nem könnyű. Épp ezért van egy apró kompromisszum köztem és a párom között. Amikor együtt vagyunk, nem bámul meg más nőket, vagy legalábbis nem feltűnően.


Azonban hülye lennék ha olyan helyre vinném, ahol effektív szembe jönnek a passzos ruhás miniszoknyás lányok. Tudom, hogy nem vak, és bár vitát nem robbantana ki köztünk (mert ilyenkor tudatosítom magamban a féltékenységem), mégis rosszul esik számomra. Magamnak meg miért akarnék rosszat?

2022. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Mindkettő igy egyszerre.

Ha az egyik lenne önmagában az is elgondolkodtato lenne, de az hogy tetézi a flegmázással igy már végképp elgondolkodom hogy kell e ez nekem a barátom előtt mellett a nyakamba.

2022. márc. 10. 17:54
 5/26 A kérdező kommentje:

Csak ugye a kedvenc helyem egyike volt..es szerettem volna a barátommal megélni. Nagyon vágytam rá hogy majd megyekna barátommal.


De ez ugy belerondít az egész "romantikába" is meg mindenbe.

2022. márc. 10. 17:56
 6/26 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem kíhívó öltözködés amugy, hanem elegáns helyen én ezt ízlestelennek tartom. Nem.mintha számítana a véleményem.

Diszkóban kihívó lenne, de étteremben stb nem annak tartom.

2022. márc. 10. 18:07
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül sem mennék. Mindig kerültem az ilyen embereket.
2022. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Laylah ***** válasza:
52%
Én mennék. Egyrészt a párom nem lógatja kocsányon a szemeit soha, semmilyen körülmények között, szóval max. egy fél pillantást vetne a kiszolgálóra, amíg átveszi a rendelést meg fizet. Másrészt nem feltétlen ugyanaz a nő lesz máskor is, vagy lehet, hogy csak rossz napja volt, mindenesetre teljesen mindegy, mert az élményért mennénk, nem a kiszolgálóval haverkodni.
2022. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Viszont nekem olyan párom van, aki félpillanatokbol levág mindent


Pl

-a csaj neki egy csettintés lenne (párom is vendéglátós amúgy, helyes és megnyerő, 2 perc alatt szóba tudna vele állni úgy, hogy 3.percben megvan a csaj száma is)


-levágná, hogy a csaj valszeg nem vérbeli vendéglatós, nem ismeri az etikettet (párom többcsillagos helyeken van)és kissé primo a szemében az, aki a melohelyen akar szexizni, tehát lazán hülyíthető a "kiscsaj" mert kisebbségi komplexusok feltételezhetők arrol akiknek "muszáj" egy passzos miniruha munkába, hogy ki tudjon tűnni, mert máshogyan nem megy..


-kiszúrná egyből, hogy a csaj velem/a nőjével flegmázik, ebből levágná, hogy konkurenciát lát bennem, azaz hogy megy a harc/rivalizálás a pasikért



De ha ezt az összetettebb gondolkodást le is vesszük, a csajról lerí egyszerűen szinte az mintha nem d.gná senki, és ketségbe van esve. Aki a nőkkel flegmázik, a pasikkal meg összenéz.

Ha átmegyek pasi féle faék egyszeru gondolkodásba.


Az én párom nagyon nem egy csőlátásu "vaklégy", aki valahova csak beül, köszön, eszik es megy.


Nagyon is vág az esze.

2022. márc. 10. 19:11
 10/26 A kérdező kommentje:

És szóval nekem lenne az egész kellemetlen ugy érzem.


De mindenesetre a párom megelőzött, mert nyílt egy uj hely és kíváncsi rá. Es elhívott engem oda. Azaz éttermezés az lesz, csak nem az én kedvenc helyemen hanem ahova a párom visz.



A kedvenc helyem hát nem is tudom eltemessem e.

2022. márc. 10. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!