Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez meg miféle kérdés: "dugnád?"

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg miféle kérdés: "dugnád?"

Figyelt kérdés

Van egy új munkatársam aki minden nőről megkérdezi hogy "tugnád?". Agyfaszt kapok, ez még csak nem is tőmondat,félbe van hagyva. Feltételes mód de nincs feltétel. Nem lehet rá válaszolni. Mármint mikor dugnám? Ha nem lennék házas és ő is akarná? Vagy arra kíváncsi hogy meg akarom-e őket erőszakolni? Bármelyik eshetőségre is kíváncsi, miért gondolja egy vadidegen hogy megosztom vele kit, hogyan és mikor hágok meg?

Lehet hogy buzulni támadt kedve? Torrentében nyomja? Vagy nem tudom mi az istent akar.


2022. márc. 11. 00:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a többi munkatársam is nagyon személyeskedő. Úgy csinálnak mintha barátok lennénk vagy nem is tudom. Őket legalább sok-sok éve ismerem és meg is éltünk pár dolgot, szóval tőlük még valamennyire megértem. Az új srác viszont nagyon durván nyomja, úgy dumál néha mintha 10 éve házasok lennénk. Ráadásul nagyon proli. Ez tőlem nagy szó mert én sem vagyok épp egy kifinomult úriember.
2022. márc. 11. 00:34
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ez manapság, egy általános kérdés, ami annyit jelent:

Tetszik? Bejön? Szexinek tartod? De leginkább:

Szivesen lefeküdnél vele ha úgy alakúlna és nem lenne családod?


Ne haragudj, de te hol éltél az elmúlt minimum 10 évben, hogy nem érted a kérdést?


Jó, az 1 dolog, hogy ilyet így, egy családos embertől csak 1 proli kérdez...

2022. márc. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez elég random kérdés még így is. És kb. annyira intim hogy a legközelebbi barátaival beszél róla az ember. Velük sem így, és velük is csak amíg szingli. Ha ez manapság hétköznapi kérdés, akkor úgy tűnik sikerült egy emberibb burokban leélnem az elmúlt pár évet. Utoljára gimiben láttam olyat aki hasonlót kérdezgetett a másiktól. Az is furcsa volt, de a kölkök alapból furák.

Sebaj, felveszem a ritmust az ifjakkal. Legközelebb visszakérdezek hogy volt-e már kolonoszkópiája.

2022. márc. 11. 00:54
 4/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
A munkatársadban tombolhatnak a hormonok,ha csak ez érdekli. Meg persze az ellenkezője sem lehetetlen,hogy szájhős. Vagyis,ha megkérdezné a nőtől és az igent mondana,lehet,hogy nem is tudna teljesíteni. Vélhetően,nem buzulni akar, ha a nőkről érdeklődik. Bár,valóban egy esetleges hármas is érdekelheti,hetero alapon. Amennyiben ismer,hogy nős vagy,bátrabb,mert nem akarsz csak a feleségeddel lenni,így az esetleges impotenciája,nem derül ki.
2022. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: Lehet benne valami. Majd megkérdezem a kölköt hogy áll a nőkkel. Remélem sikerül lepleznem hogy hangyaf**nyit sem érdekel az élete és végre elégedett lesz. Köszi Freud.
2022. márc. 11. 01:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Es ezt a munkatarsad amúgy.. DUGNÁD?
2022. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Troll a köbön. :-D Ugyanaz a probléma mint a kérdés elején. Mikor dugnám? Ha homokos lennék és bepucsítana hogy "bátya rakjál már meg?". Vagy ha nő lenne? Vagy az érdekel hogy van-e ferde hajlamom? Pontosíts és megnyílok neked kedves Anonim, hisz olyan jól ismerjük egymást. :-D

A helyzetek ismétlődnek, az élet egy végtelen fraktál. Ráadásul kezd beütni az altató.

2022. márc. 11. 01:35
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Mar megbocsass kerdezo, lehet hogy a kollegad proli bunko, de te meg nem vagy a legelesebb kes a fiokban, vagy csak direkt csinalod ezt a szorszalhasogatast. Sztem ebben az orszagban rajtad kivul mindenki erti az a kerdest h "dugnad?". Amugy #2 Jol leirta, de te meg mindig ertetlenkedsz mint valami autista gyerek.
2022. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Amúgy kicsit tényleg. Nem is értem. 🤔🤔

Annyira egyértelmű.

Ahogy elolvasom, h hiába magyaráztam el, még mindig nem érti.. Rendesen idegesítő.

Meg hogy zavarja, hogy úgy viselkednek, akik évek óta a munkatársai, mintha barátok lennének. Ez a normális, ennek örülni kellene. Tényleg, nem hogy össze tenné a két kezét, mert elfogadták őt a munkatársak. Míg az emberek többségének az a baja, h mennyire nem fogadják el és nem kedvesek vele a munkatársak.

Az új srác meg jó, hógy haverkodik, hiszen szeretne beilleszkedni.


Észre vettem már egy ideje, hogy mennyire fura emberek vannak itt a GYK-n, de akkor is újra meg újra kiéget.

Mintha az itt lévő emberek legnagyobb százaléka nem értene a világhoz, Antiszociális lenne és full buta.

Tisztelet persze a kivételnek, de nagyon sok kérdésnél ezt veszem észre. Sokszor az alapvető logika és gondolkodási készség is hiányzik.


Elnézést kérek a kérdezőtől, mert egyáltalán nem volt tervembe, h bántsam. Szimplán újfent kiégtem...

2022. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!